Řezy z Bebe sušenek kokosové a čokoládové

Suroviny

Suroviny :
2 balení BeBe sušenek světlých
2 balení BeBe sušenek kakaových
Krém kokosový :
1 Olé puding kokos
250 ml mléka
2 vaničky tvarohu
cukr moučka
Krém čokoládový :
300 ml smetany ke šlehání
200 g hořké čokolády
100 g mléčné čokolády
1 ztužovač šlehačky
libovolné ozdoby, kokos, čokoláda, ovoce
V receptu jsou suroviny na dva druhy řezů

Postup přípravy receptu

  1. Puding + mléko ušleháme, přidáme tvaroh a moučkový cukr. Vše společně šleháme.

  2. Čokoládu rozpustíme ve vodní lázni, smetanu + ztužovač šleháme, když už je skoro ušlehaná, přiléváme tenkým pramínkem čokoládu, musí být tekutá, NE horká! Vše ještě chvíli společně šleháme, dokud krém nezhoustne.

  3. Sušenky dáme do fólií vyložené formy, jednotlivé sušenky potíráme krémem, skládáme do formy vedle sebe a vrstvíme. Záleží na vás, jak velké a vysoké řezy chcete.

Poznámka od kuchařky

V receptu jsou suroviny na dva druhy řezů. Světlé Bebe sušenky jsem lepila kokosovým krémem a kakaové čokoládovým. Byl to můj první pokus o dezert z Bebe sušenek.

Komentáře k receptu Řezy z Bebe sušenek kokosové a čokoládové

Tématické fráze: řezy z bebe sušenek řez z bebe sušenek bebe s kokosovým kremem kakaové řezy se sušenkami a cokoladou rezy z cokoladovych bebe susenek řezy z bebe sušenek s pudinkem bebe řezy recept recepty z bebe sušenek bebe řezy bebe rezy s kokosem bebe řezy s s kokosem dort z bebe susenek bebe čokoládový řez tvarohove rezy s bebe a kokosem kokosový dezert z bebe sušenek řezy z bebe sušenek s tvarohem recept na čokoládovo-kokosové řezy recepty a videorecepty rezy ze susenek rezy ze susenek bebe řezy s tvarohem