Letní obložené chlebíčky

Suroviny

vejce
mléko
hladká mouka
strouhaný sýr
paprika sypká
pepř
majoneza
veka
olej
bazalka
rajčata
bílá cibule

Postup přípravy receptu

 1. Z mléka, vajec, mouky vytvoříme klasické vajíčkové těsto. Přidáme trochu papriky a pepř a rozmícháme ve vláčné těstíčko.

 2. V něm pak obalujeme jednotlivé plátky veky a ty pak smažíme na rozpáleném oleji. Pozor smaží se rychle.

 3. Nakrájíme si rajčata a cibuli. Na osmaženou veku položíme plátky rajčat a plátky cibule, přelijeme majonézou a navrch dáme snítku bazalky (děti tyto chlebíčky přímou milují, osvěžující rychlé a není to syté).

Komentáře k receptu Letní obložené chlebíčky

 • tejaja tejaja(moderátorka)

  Výborné chlebíky, akurát som sa zaobišla bez majonézy, tú nepoužívam. Dala som namiesto nej jogurt a skutočne chlebíky boli super. :yes:;-)

  Odpovědět

 • máša máša(neregistrovaná)

  :-) obalovaný chléb či veka...letní chatová rychlovka. Obložit lze prakticky čímkoliv podle chutě strávníků.

  Odpovědět

 • spagetka spagetka

  Je fajn, že tu je tento recept a vítám vás:-K:-K. Mám jen malou prosbičku čistě formální - pište v receptu věty, ne jen sousloví oddělená čárkami, ono se to špatně čte, ale jak říkám, není to nic zas tak hrozného ;-);-). Recept se mi líbí :yes::yes:. to smažení veky nejprve je dobrá vychytávka :yes::yes:

  Odpovědět

Tématické fráze: obložený vajíčkový chlebíček recept obložené chlebíčky fotogalerie recepty recept na obložené chlebíčky s lososem obložené chlebíčky pro děti obložené chlebíčky s lososem chlebíčky pro děti domácí veka na chlebíčky letní chlebíček obložené chlebíčky oblozene chlebicky recepty obložené chlebíčky recept oblozena veka malé chlebíčky malé obložené chlebíčky letni pomazanky na chlebíčky obložene chlebički top recepty obložené chlebíčky klasické oblozené chlebícky top recept na obložené chlebíčky klasicky oblozeny chlebicek