Oříškový srnčí hřbet s čokoládou

Suroviny

6 žloutků
20 dkg másla
30 dkg cukru moučka
nasekaná čokoláda
mleté ořechy
1 vanilkový cukr
1 kypřící prášek
30 dkg polohrubé mouky
1 šlehačka
sníh ze 6 bílků

Postup přípravy receptu

 1. Utřeme do pěny žloutky, máslo a cukr moučka. Dále přidáme nasekanou čokoládu, ořechy, vanilkový cukr, kypřící prášek, mouku, šlehačku a sníh z bílků. Pečeme zvolna. těsto je na dva hřbety.

Poznámka od kuchařky

Rychlé, jednoduché a výborné :)

Komentáře k receptu Oříškový srnčí hřbet s čokoládou

 • bohdana bohdana

  Vyborny,rychly moooc dobry:-K:-K

  Odpovědět

 • Marta Marta

  dělala jsem jen z poloviční dávky do jednoho hřbětu, ořechy jsem nemlela, nasekala jsem je a ještě jsem navíc přidala rozinky. Neměla jsem pomalu co fotit...hřbet jsem vyklopila na tácek a nechala chladnout a moje děti...každej na jednom konci tácku a vydlabávaly rozinky i čokoládu (moc dobře o ní věděly, chystaly jí jako vždy se mnou), myslela jsem, že je přetrhnu:-D:-D. Moc dobrá, vláčná buchtička:-p:yes:

  Odpovědět

Tématické fráze: srnčí hřbet z bílků srnci hrbet čokoládový srnčí hřbet srnčí hřbet recepty srnčí hřbet čokoládový srnčí hřbet recept srnčí hřbet moučník čokoládovo banánový hřbet testo srnci hrbet srnčí hřbet s ořechy jednoduchy srnci hrbet moucnik srnci hrbet vanilkovy srnci hřbet těsto do srnčího hřbetu oriskove testo polovicni forma srnčí hřbet čokoládový srnčí hřbet s ořechy recept na testo na hrbet čokoládovo oříškovy moučník vanilkový hřbet