Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Jak ozdobit palačinky? Nechte se inspirovat, je to o jedinečném sladění barev, chutí a kvalitních surovin
Zdroj: pixabay, RitaE

Připravili jste milované palačinky a chcete, aby na talíři vypadaly jedinečně? Dozdobte je kvalitními a chutnými surovinami, které doplní jemné palačinky a vytvoří z nich téměř umělecké dílo.

Oblíbené palačinky plníme nejčastěji marmeládou, čokoládovo-oříškovou pomazánkou či tvarohovou náplní. Můžeme do nich přidat i čerstvé či kompotované ovoce nebo pro nejmenší děti do nich dáme ovocnou přesnídávku

Čím doplnit a dozdobit palačinky

Některé ingredience se hodí ale neschovávat jen do palačinek, ale spíše s nimi palačinky dozdobit těsně před servírováním. Proto poskládané a naplněné palačinky dozdobíme ještě na talířích. A čím je ozdobit? 

Palačinky pro radost 

Na závěr palačinky velmi jemně poprášíme cukrem moučkou (může být smíchaný s vanilkovým cukrem) a tím dotvoříme lákavou sladkou dobrotu. Hezky připravené palačinky jsou vlastně malými "uměleckými díly", užijme si zdobení a připravme svým nejbližším u stolu příjemný zážitek.

Zkuste připravit palačinky tentokrát podle následujícího hrníčkového receptu. Určitě se vám podaří upéct je krásně tenké a chutné.
Budeme rádi i za vaše tipy ke zdobení palačinek. Můžete nám je napsat do komentářů pod článek.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přidat komentář

Další tipy a triky

Marie

Náhodný recept Zobrazit více

Nejnovější recepty Více