Články Přidat nový článek

 • Svatovavřinecké z Kobylí připomíná historii osmi století Svatovavřinecké z Kobylí připomíná historii osmi století

  9. 6. 2016 Přečteno: 986x Tipy a triky Redakce

  Svatovavřinecké je na území České republiky nejpěstovanější modrou odrůdou a jednou z nejoblíbenějších. Naše země se také může pochlubit tím, že je současně největším pěstitelem na světě. Podle odborných expertíz by měla odrůda pocházet z oblasti Burgundska.

 • Olivový olej - základní surovina pro každou kuchyni Olivový olej - základní surovina pro každou kuchyni

  8. 6. 2016 Přečteno: 1 097x Ostatní Redakce

  Rádi byste udělali něco pro svoje zdraví, ale nevíte jak začít? Prvním krokem může být nahrazení klasických tuků olivovým olejem, který se hodí do studené i teplé kuchyně. Olivové oleje mají totiž kromě nezaměnitelné chuti také velmi pozitivní účinky na lidské zdraví. Máte-li tedy chuť na lehký letní salát, pořádný kus grilovaného masa...

 • Kočičí jídelníček pod lupou Kočičí jídelníček pod lupou

  1. 6. 2016 Přečteno: 3 271x Ostatní xjurny

  Kočka je při výběru potravy velmi konzervativní tvor, který nerad experimentuje. To je výsledek jejího způsobu stravování v přírodě, kde je její hlavní kořistí z 90 % myš nebo drobný hlodavec. Kočka proto jen velmi nerada mění své krmivo. Navíc se téměř neorientuje v chuti krmiva, ale jen v jeho vůni. Proto není přechod na nové, byť...

 • JOGURTOVÁ INSPIRACE NA GRIL JOGURTOVÁ INSPIRACE NA GRIL

  1. 6. 2016 Přečteno: 973x Vaření xjurny

  Pokud si občas dáte k snídani jogurt, věřte, že jeho využití je mnohem bohatší. Inspirujte se recepty na zdravé zahradní grilování, kde se v hlavní roli představí bílý Selský jogurt Hollandia.

 • Kolekce Osm Století připomíná historii vína v Kobylí Kolekce Osm Století připomíná historii vína v Kobylí

  30. 5. 2016 Přečteno: 1 424x Ostatní xjurny

  Vinařství Víno z Kobylí z Velkopavlovické podoblasti si připomíná počátky pěstování vinné révy v této unikátní vinařské lokalitě. Řadu vín nazvanou Kolekce Osm Století připravilo vinařství jako poctu tradici vinařství již od 13. století. Její podstatu tvoří vedle zkušeností mnoha generací také um současného vinaře, výjimečné půdní a...

 • 5 tipů jak zhubnout do léta bez trápení. 5 tipů jak zhubnout do léta bez trápení.

  23. 5. 2016 Přečteno: 1 297x Tipy a triky Redakce

  A je to tady. Polovina května už je za námi, počasí nám přeje, svetry a bundy pod kterými jsme mohli schovávat své oblejší křivky, zůstaly ve skříni a spousta z nás se pustila do hubnutí. Jak to do plavek stihnout?

 • Jak správně vybrat vhodný gril? Jak správně vybrat vhodný gril?

  20. 5. 2016 Přečteno: 6 121x Tipy a triky Redakce

  O pár rad a tipů pro výběr nového grilu jsme požádali manažera e-shopu Gril.cz pana Pavla Maříka. Tento e-shop působí na trhu v ČR už dlouhou řadu let. Díky tomu, že distribuuje grily značek jako je Cadac, Lucifer nebo Napoleon, má poměrně detailní přehled o požadavcích a trendech na trhu s grily a grilovacím příslušenstvím.

 • CHCETE DO LÉTA ZHUBNOUT? ZKUSTE SKVĚLÉ KETO RECEPTY CHCETE DO LÉTA ZHUBNOUT? ZKUSTE SKVĚLÉ KETO RECEPTY

  9. 5. 2016 Přečteno: 7 345x Tipy a triky Redakce

  Léto je tu už za pár týdnů a vy si říkáte, že je nejvyšší čas začít se svou váhou něco dělat? Aby se vám to povedlo a vy jste se nemuseli za své tělo stydět, zkuste tyhle báječné recepty, které pro vás sestavili výživoví specialisté proteinové diety KetoDiet .

1 16 17 18 19 20 35 51 68

Zapomněl/a jsem heslo