Články Přidat nový článek

 • TRENDY V PEČENÍ

  TRENDY V PEČENÍ

  6. 11. 2014 Ostatní Redakce

  V současné době je in, tzv. „trendy“, pečení domácích cupcakes a makronek. Obě tyto pochoutky patří do minidezertů, které se snadno konzumují a krásně vypadají. Pojďme se blíže seznámit s těmito dobrotami...

 • Recept na vlastnoručně vyrobený dárek s

  Recept na vlastnoručně vyrobený dárek s "anebotak"

  4. 11. 2014 Ostatní Redakce

  Blíží se Vánoce a právě teď je ta správná doba přemýšlet o tom, čím potěšit své blízké. Pokud tedy nejsi punkerka, co to zásadně nechává na 24. prosince ráno a pak se zoufale přehrabuje na benzínce v poloprázdných regálech. Věřit, že vydoluješ trumfové eso mezi gumičkami do stěračů, prošlými bagetami a čímsi, co připomíná použitou...

 • Bylinné čaje: přírodní řešení mnoha zdravotních problémů

  Bylinné čaje: přírodní řešení mnoha zdravotních problémů

  27. 10. 2014 Zdraví Redakce

  Bylinné čaje nabízí řešení pro léčbu mnoha zdravotních potíží. Díky přírodnímu původu nehrozí vznik nežádoucích účinků, a proto jsou oblíbené u všech věkových kategorií.

 • Halloweenské pochoutky!

  Halloweenské pochoutky!

  24. 10. 2014 Ostatní Redakce

  Strašidelný svátek Halloween se pomalu blíží, a proto Vám přinášíme pochoutky, které Vám zpříjemní jeho oslavy. Symbolem Halloweenu jsou samozřejmě úžasné dýně, které nejen skvěle vypadají, ale také famózně chutnají, a proto nemohou chybět ani v následujících receptech!

 • Nakoupit rodinný nákup během pár minut? Ano, jde to

  Nakoupit rodinný nákup během pár minut? Ano, jde to

  20. 10. 2014 Tipy a triky xjurny

  O víkendu většinou doháníme aktivity, které během týdne nestihneme, například velký nákup potravin a drogerie. Kdo ale využívá službu Potraviny on-line, nákupy řeší přes internet z pohodlí domova a má čas i na relaxaci a odpočinek.

 • 4 kuchyňské hity, které musíte mít!

  4 kuchyňské hity, které musíte mít!

  20. 10. 2014 Tipy a triky Redakce

  V kuchyni trávíme poměrně hodně času, vaření stojí peníze… Máme pro vás tipy na několik kuchyňských pomocníků, s kterými budete šetřit!

 • Vyzrajte na podzimní neduhy chutnými ovocnými šťávami!

  Vyzrajte na podzimní neduhy chutnými ovocnými šťávami!

  17. 10. 2014 Zdraví Redakce

  Nejbarevnější období roku je tu a s ním bohužel i sychravé a chladné počasí. Pokles teplot i úbytek slunečních paprsků se mnohdy negativně podepisují na našem fyzickém i psychickém zdraví. A přitom stačí tak málo, abychom studenou část roku přečkali ve zdraví a fit – totiž zásobit své tělo pořádnou dávkou vitamínů!

 • Proč všichni jedí Mike Benexia Premium kvality Chia ?

  Proč všichni jedí Mike Benexia Premium kvality Chia ?

  15. 10. 2014 Zdraví Redakce

  O Chia se mluví jako o zázračném produktu. Zahraniční média jí věnovala tolik pozornosti, že se o roku 2013 začalo mluvit jako o roku Chia. Máme rok 2014 a ukazuje se, že i v Čechách si získala velkou přízeň. O Chia, respektive o produktu Mike Benexia Premium kvality Chia, si budu povídat s paní magistrou Renatou Jiráskovou. Paní...

1 19 33 34 35 36 37 38 39 54 71

TIP dne na email

Zapomněl/a jsem heslo