

Nepečený dort k 1.narozeninám
Suroviny
- 1 piškoty
- 2 tvarohy
- 1 kysaná smetana
- 2 želatiny
- kiwi
- mandarinky
- jahody
- banány (popř. další ovoce dle vlastní chuti)
Postup přípravy receptu
Do formy vkládáme piškoty, potom dám vrstvu smíchané smetany a tvarohu na tvaroh poklademe na kolečka nakrájený banán, další vrstva piškotů, opět tvaroh se smetanou a banány - dál vrstvíte podle toho jak vysokou máte formu.
Vrchní vrstva musí být tvaroh se smetanou - a na to klademe ovoce podle fantazie.
Potom zalijeme želatinou a necháme ztuhnout =)
Poznámka od kuchařky
Já, dortík dělala dceři k 1.narozeninám, proto jsem ani nesladila nic, takže to záleží na každém jak dosladí tvaroh.
Sdílejte recept s přáteli
Alternativy k tomuto receptu
Komentáře k receptu Nepečený dort k 1.narozeninám
-
roztomiléé , ale znám i leepší
-
. . .a tak nakládají s dortíkama všechny roční děťátka
-
krásný dort, ale ten dopadl, co? Byl všude.
-
Emmily, roztomilý recept pro malou princezničku. Dávám 10.boda
-
moc pěkné +
-
Moc hezké
-
spagetka: já vím o to nejde, já když tu fotečku oříznu tak tam už ten nápis taky nebude!! Jenže mi nejde, abych tady ty fotečky z receptu vymazala a dala nové- a nechci mazat celé recepty
-
Nádherný dortík
-
emmily - Jana R. - ti zrovna pod tvým příspěvkem radí, jak to udělat
Jinak recept i fotka jsou prima -
Děkuji vám všem
A vůbec mi nedošlo, že tam ty loga jsou- jinak bych fotečky ořízla! Takže pokud jde, abych nějak fotky z receptu vymazala a pak znovu dala jiné- bez toho, abych mazala celí recept tak vás prosím o raduděkuji
Jinak je to hnus pokud tohle někdo opravdu dokáže a dělá, brát cizí recepty a fotky -
emmily6 vítej na Topreceptech,
opravdu krásný dortík!!
Příště zkus admini z minibazaru poprosit, aby ti fotky bez loga poslali emailem. U nás to běžně funguje
-
+ ta malá je úžasná
-
emmily6... Často sa tu objavujú noví užívatelia, ktorí veselo kopírujú cudzie recepty aj s fotkami z iných webov. Preto som si dovolila sa opýtať, keď som videla to logo. Inak - máš to veľmi pekné, naozaj s láskou robené.
(Skoro každý z nás tiež už našiel svoje prekopírované veci na iných weboch...) -
Dort dělaný s láskou
+1
-
emmily6:
ta malá je kouzelnáá
to bylo Kongo