Kuřecí prsa na paprice

Drůbeží maso Doba přípravy: 30 minut 5 názorů

Drůbeží maso Doba přípravy: 30 minut 5 názorů

Suroviny 4 porce

1 kg kuřecích prsou
smetana na vaření
2 cibule
těstoviny
koření kuře na paprice Kotány
sůl
olej
máslo

Postup přípravy receptu

 1. Kuřecí prsa nakrájíme na kostky cca 4 x 4 cm , obalíme v koření KOTÁNY - Kuře na paprice - celý obsah sáčku vetřeme do masa.

 2. Maso zprudka na oleji opečeme s cibulí a společně lehce podusíme. Hlídáme si, aby byla u masa šťáva neboť je tam mletá paprika a nechceme, aby bylo jídlo hořké.

 3. Po 20 minutách přilejeme smetanu na vaření - množství a zahuštění dle přílohy - k těstovinám hustější ke knedlíku více omáčky řidší.

 4. Na talíř dáme v tomto případě těstoviny a polejeme masovou směsí s omáčkou. Není potřeba kořenit směs koření je dostačující k uspokojení chuťových buněk a jen bych doporučoval před koncem vaření vložit 2 oříšky másla pro jemnost omáčky.

Komentáře k receptu Kuřecí prsa na paprice

 • isindy isindy

  dnes jse uvařila s tímto kořením a bylo to moc dobré, příjemně vyvážená chuť :-p pokud nevadí, přikládám fotku, ale není problém smazat ;-):yes:+

  Odpovědět

 • michsamant michsamant

  ake ma zlozenie korenie Kotány " kuře na paprice?? dakujem.

  Odpovědět

 • kubajs kubajs

  výtečné! :D

  Odpovědět

 • ruzena ruzena

  :yes:+bodík

  Odpovědět

 • pipre pipre

  Podobně jsem kuře připravovala ze sáčku Kuře na paprice a chutnalo nám. Jen si už nejsem jista, jestli to bylo shodné koření.:yes:+ 2.

  Odpovědět

Tématické fráze: kuřecí na paprice kuře na paprice z kuřecích prsou kuřecí kostky na paprice kuřecí maso na paprice kure napaprice kuře na paprice z prsou kureci prsa kureci na paprice recept kuře na paprice recept z kuřecích prsou kureci paprikas kureci prsa recepty kuřecí kousky na paprice kure na paprice s kurecich prsou recept na paprikáč kuřecí prsa recept kuřecí řízky na paprice kuřecí nudličky na paprice kuře na paprice s prsou kuřecí prsa s těstovinami kuřeci paprikáš recept