Ultra-rychlá večeře

Luštěniny Doba přípravy: hned 2 názory

Luštěniny Doba přípravy: hned 2 názory

Suroviny xx

Špenátové listy (já použila ze zahrady, už trochu přerostlé :))
Naklíčení fazole mungo (co mi zbyly ze školy)
Česnek
Kousek klobásky
Rajče
Sůl
pepř

Postup přípravy receptu

 1. Špenát si trochu spaříme, přidáme nakrájenou klobásku na malé kousíčky, prolisovaný česnek a fazole, minutku necháme na největším plamenu, přidáme nakrájená rajčata a dochutíme solí a pepřem.

Poznámka od kuchařky

Dnešní velice rychlá večeře, potřebovala jsem přebrat špenát na zahradě a taky zkusit něco s fazolemi (mimochodem ty jsou velice zdravé!! a chutné - na počátku klíčení chutnají jako hrašek a určitě si o nich něco přečtěte, stojí za to)

Komentáře k receptu Ultra-rychlá večeře

 • Bibinka Bibinka

  Lucíku, takové všelijaké saláty s obměnama surovin jsou bezvadné v létě, protože nasytí a zároveň osvěží;-)Dělám také i když jiné a ty máš 4.bod:yes:

  Odpovědět

 • BILKOVAI BILKOVAI

  Super:yes: Takové rychlovky mám ráda a kde jsou fazole a špenát, tak neváhám s bodováním;-):-p:-*:-)):yes:

  Odpovědět

Tématické fráze: rychlá večeře recepty recepty na rychlé a zdravé večeře zdravá večeře recepty rychlá zdravá večeře zdravá večeře rychla vecere zdravá rychlá večeře recepty zdravé večeře rychlá a zdravá večeře zdravá rychlá večeře zdravé a rychlé večere recepty rychlé vecere zdravé večeře recepty rychlé zdravé večeře super rychlá večeře recepty na zdravou večeři rychlá zdravá večeře recepty zdravá večeře recept zdravá a rychlá večeře recept na zdravou večeři