Smetanová pomazánka

Pomazánky Doba přípravy: 15minut 14 názorů

Pomazánky Doba přípravy: 15minut 14 názorů

Suroviny

500 g pomazánkového másla
125 g másla
cca 200 ml smetany
sůl
bílý pepř

Postup přípravy receptu

  1. Z pomazánkového másla, másla a smetany našleháme jemný krém, který osolíme, opepříme a dále podle vlastní chuti a fantazie vylepšíme.

  2. Můžeme přidat prolisovaný česnek, nasekané ořechy cokoliv co máte rádi. Je to výborný základ pro jakoukoliv pomazánku.

Poznámka od kuchařky

Zdroj: Kuchařská pohotovost.

Já jsem přidala nastrouhané vajíčko, cibulku, pažitku, ředkvičku a šunku. V tom vedru u nás frčí pouze pomazánky. Není to nic světoborného, ale podobnou kombinaci jsem zde nenašla.

Komentáře k receptu Smetanová pomazánka

Tématické fráze: kuchařská pohotovost pomazánky kuchařská pohotovost sýrová roláda kuchařská pohotovost recepty pomazánka kuchařská pohotovost kysaná smetana pomazánka smetanova jarni pomazánka pomazánky kucharska pohotovost kuchařská pohotovost-pomazánky smetanové nejlepší pomazánky pomazanka pro regiment pomazánkové máslo a kysaná smetana pomazanka z kysane smetany a vacíčka avokádová pomazánka kysaná smetana,vajíčko zaklad na různé pomazánky kysaná smetana pomazánky základ do pomazánky recepty kuchařská pohotovost videorecepty kuchařská pohotovost smetampvá pomazánka zdrave pomazanky kucharska pohotovost