Fotbalové hřiště konec sezony 2012/13

Dorty Doba přípravy: 3h 4 názory

Dorty Doba přípravy: 3h 4 názory

Suroviny

mramorový korpus
potahovací hmota WHITE ICING
barvy 700 g hmoty
kakao
Krém:
2 másla
1,5 pudinkového prášku
700 ml mléka
150 g cukru nebo dle chuti
2 žloutky
trochu rumu
potravinářský fix

Postup přípravy receptu

  1. Korpus upečeme dle návodu a necháme vychladnout. Poté ho dvakrát překrojíme. Máslo vyšleháme s cukrem a žloutky a přišleháme vychladlý pudink. Pudink uvaříme dle návodu jen bez cukru.

  2. Krém vyšleháme a do jedné třetiny přišleháme kakao asi 2 polévkové lžíce dle chuti, jak kdo má rád. Nezapomeneme přišlehat do krému rum.

  3. Dort promažeme krémem a necháme nejlépe do druhého dne nebo alespoň do podvečera (pokud pečeme dopoledne) ztuhnout.

  4. Z hmoty vytvoříme kuličky, napíchneme si je na špejli a barvíme černou barvou do podoby míčů a necháme zaschnout. Já jsem špejle s míčky zapíchala do krabičky od čaje.

  5. Hmotu si obarvíme na zeleno a potáhneme s ní dort. Dále jsem si zapíchla umělohmotné branky a bílou hmotou vytvarovala čáry na hřiště.

  6. Potom nápisy z červené hmoty a po stranách cukrářským fixem napsala jména, je dobré si plochu, na kterou píšete, poprášit cukr moučkou, neboť je hmota mastná a fix pak špatně píše. Vždy fix důkladně otřete.

Poznámka od kuchařky

Děkuji Marundě za skvělý recept na korpus zdovolením jsem ho použila a poslala na Tebe odkaz

www.toprecepty.cz/recept/8591-mramorovy-korpus-se-...

Potravinářský fix : www.eshop-lilie.cz/katalog.php

Komentáře k receptu Fotbalové hřiště konec sezony 2012/13

Tématické fráze: dort fotbalove hřiště jak udělat dort fotbalový míč dort konec sezony korpus na fotbalove hriste jak udělat dort fotbalové hřiště korpus na dort fotbalove hriste dort fotbal.hřiště dorty fotbalové hřiště narozeninový dort fotbalové hřiště připrava dortu hřište cokoladove fotbalove micky na dort dort fotbalové hřiště návod jednoduchý dort fotbalové hřiště fotbalové hřiště recepty jak udělat dort fotbalového hřiště fotbalovy koláč dort fotbalový míč fotbalový dort dort fotbalova sezona jak udelat branku na dortový korpus