"Schválená "pizza

Pizzy Doba přípravy: 30 min 13 názorů

Pizzy Doba přípravy: 30 min 13 názorů

Suroviny

oblíbené těsto na pizzu
zakysaná smetana
cibule
sušené hovězí maso
oregano
chilli paprička nebo červený kozí roh
čedar

Postup přípravy receptu

  1. Těsto vyválíme pokud možno dokulata. Na každou pizzu dáme asi 2PL zakysané smetany, proužky menší cibule, na nudličky nakrájené nebo na kousky natrhané sušené hovězí a posekanou papričku. Posypeme oreganem a strouhaným čedarem a upečeme.

Poznámka od kuchařky

Pro "šťouralky": podobnost s touto Chambordovou pizzou :http://www.toprecepty.cz/recept/29926-pizza-albori...v tomto případě není náhodná, dokonce je ÚMYSLNÁ, protože jsem se jí inspirovala!!!:-) Dokonce mám od Toma schváleno, že tu svoji mohu přidat jako nový recept! Tímto bych chtěla eliminovat případné komentáře typu "opsáno",děkuji :-)

Komentáře k receptu "Schválená "pizza

Tématické fráze: pizza ze zakysane smetany smetanový základ na pizzu recept pizza ze zakysany smetany smetanovy zaklad na pizzu pizza smetanový základ recept pizza originál recepty rajčatový základ na pizzu pizza albori recept pizza zak pizza albori těsto na piizu těsto na pizzu ze zakysané smetany recept pizza ze zakysané smetany domácí pizza smetanový základ pizza smetanový základ originální recept na pizzu testo piizu pizza originální recepty recept na piizu domaci pizza ze zakysane smetany