Zdravá pizza (tvarohovo-ovesná)

Suroviny

250 g tvarohu
3 vejce
6 lžic ovesných/pšeničných vloček/otrub
sůl, oregano, italské koření
náplň

Postup přípravy receptu

 1. Smícháme tvaroh, vejce a vločky (použila jsem jemné, ale je to fuk, buď je nechte tak nebo je rozmixujte na mouku).

 2. Přidáme sůl, oregano, nějaké italské/pizza koření - a fakt tím nešetřete, já jsem si myslela, že jsem to překořenila a přesolila, ale bylo to dobrý (složením mi to pořád připomínalo snídani :D).

 3. Pak jsem to nechala chvilinku nacucat, ale pokud nemáte čas, nic se neděje.. Na plech jsem dala pečící papír a dala půlku těstíčka, lžící jsem jej rozprostřela a šoupla do trouby na 200°C. V troubě se placka nafoukla, vytáhla jsem ji a hezky potřela trochou olivového oleje. Přišel na řadu rajčatový základ, šunka, rajčata, sýr... co kdo má rád. A nechala jsem zapéct na 150°C.

Poznámka od kuchařky

Byla výborná - ne teda jako od itala - ale určitě jako od zdravého itala :D.

Fakt to zkuste.

https://youtu.be/8QoaBmVGD9g

Komentáře k receptu Zdravá pizza (tvarohovo-ovesná)

 • mekkejla mekkejla

  Včera vyzkoušeno a byla fakt skvělá! Moc díky za recept! :yes:

  Odpovědět

 • Hanis Hanis

  Tak tohle určitě vyzkouším, jsem zvědavá :-). Snažím se vynechávat mouku, takže se hodí každý nový recept bez ní. Díky za recept :yes:

  Odpovědět

Tématické fráze: pizza z ovesných vloček a tvarohu zdrava pizza recept zdrava pizza z ovesných vloček pizza z tvarohu a ovesných vloček pizza z tvarohu a vloček pizza z vloček a tvarohu zdravá pizza s tvarohem pizza z ovesných vloček ovesná pizza s tvarohem testo na pizzu vlocky tvaroh vejce zdrava pizza z vlocek top recepty zdravá pizza zdravá pizza s tvarohem recept zdravá pizza recept z vloček tvarohová pizza tvarohovo vločková pizza zdravá pizza pizza z otrub vločky tvaroh pizza zdravá pizza vločky