Grilovaný Hermelín s červenou řepou

Bezmasá jídla Doba přípravy: 40 0 názorů

Bezmasá jídla Doba přípravy: 40 0 názorů

Suroviny 1 porce

hermelín (použila jsem sedlčanský figura)
1 stroužek česneku
1 bulva červené řepy
sůl
čerstvě mletý pepř
olivový olej
hrst rukoly

Postup přípravy receptu

  1. Červenou řepu očistíme, omyjeme, vaříme v osolené vodě cca 25 minut (dle velikosti bulvy). Necháme vychladnout a nakrájíme na plátky.

  2. Hermelín lehce opepříme, osolíme, položíme na něj plátky česneku. Dáme péct v alobalu na 10 minut na 220 stupňů. Poté rozbalíme a necháme zapéct cca 1 až 2 minuty pod grilem.

  3. Plátky řepy vyskládáme na talíř, lehce osolíme a opepříme. Položíme horký Hermelín, nahoru dáme opranou rukolu a zakápneme olivovým olejem.

Komentáře k receptu Grilovaný Hermelín s červenou řepou

K receptu nejsou žádné komentáře.

Tématické fráze: grilovaná červená řepa hermelín s cervenou repou grilovaný hermelín s červenou řepou červená řepa s hermelínem červená řepa hermelín červená řepa hermelin gril hermelín cervena repa červená řepa grilovaná recept na grilovaný hermelín s červenou řepou hermelín v červené řepy sedlčanský hermelín na gril s červenou červenou řepou grilovaná červená řepa s hermelínem grilovaný hermelín s červenou řepo vařená červená řepa recepty recept grilovaná červená řepa grilovaný hermelín na carpacciu z červené řepy s rukolou grilovaný červená řepa grilovaný hermelín na pečené řepy grilovany hermelin pečená zelenina grilovaný hermelín hranolky