Listové těsto s tvarohem a jahodami

Suroviny

1 listové těsto
1 kostka tvarohu v alobalu
mouč. cukr dle chuti
1 vanilkový cukr
1 žloutek
jahody

Postup přípravy receptu

  1. Kostku tvarohu utřeme se žloutkem, vanilkovým cukrem a mouč. cukrem dle vlastní chuti. Těsto rozválíme na pomoučeném vále na plát a rozkrájíme rádýlkem na obdélníky.

  2. Na polovině dílku několikrát nařízneme mřížku asi 1 cm od okraje. Na další polovinu natřeme vrstvu tvarohu, poklademe jahodami, přehneme mřížkou a okraje přitiskneme. Potřeme rozšlehaným vejcem a pečeme na 170 st. dozlatova.

Komentáře k receptu Listové těsto s tvarohem a jahodami

  • Elina Elina(neregistrovaná)

Tématické fráze: listové těsto recepty listové těsto recept listovę tėsto s tvarohem recepty z listového těsta jahodový koláč z listového těsta listové těsto s tvarohem a ovocem listový koláč s jahodami listové těsto s jahodami-recepty jahodové řezy z listového těsta jahodovy kolač z listoveho těsta s tvarohem jahodové kostky z listového těsta s pudinkem tvarohové kostky z listového těsta koláč z listového těsta s tvarohem a jahodami koláč s listového těsta, tvarohem a jahody recept z listoveho testa recepty z listového těsta s jahodami tvarohový koláč s jahodami z listového těsta listové těsto koláč z listového těsta s tvarohem a ovocem jahodové řezy s tvarohem z listového těsta