Jednoduchý nepečený cheesecake

Suroviny

250 g máslových sušenek
120 g změklého másla
600 g riccotty
350 g nutelly
100 ml smetany ke šlehání
poleva:
100 g bílé čokolády
80 g smetany ke šlehání
malá lžička másla

Postup přípravy receptu

  1. Sušenky rozdrtíme a spojíme s máslem. Připravíme kulatou dortovou formu. Měla jsem silikonovou se skleněný dnem, ta se nemusí vymazávat. Obyčejnou vysteleme pečícím papírem nebo alobalem.

  2. Sušenkovou hmotu natlačíme do formy a dáme ztuhnout. Riccottu našleháme s neušlehanou smetanou a přidáváme nutellu. Spojíme v hladký krém, navrstvíme na sušenkový podklad a uhladíme. Dáme vychladit.

  3. Nad párou rozpustíme čokoládu se smetanou a máslem. Vychlazený dort potřeme čokoládou a uložíme do chladu. Můžeme přizdobit podle své fantazie.

Poznámka od kuchařky

Bohužel dort nemám na řezu, protože se nekrájel u mne a už jsem nestihla nafotit.

Komentáře k receptu Jednoduchý nepečený cheesecake

Tématické fráze: nepečený cheesecake top recepty nepečený jablečný cheesecake jednoduchý čokoládový nepečený cheesecake jednoduchý cheesecake nepečený cheesecake recept nepečený cheesecake recept na nepečený cheesecake recept na cheesecake nepečeny nepečený oreo cheesecake cheesecaké nepečený čokoládový cheesecake top recepty nepeceny cheesecake videorecepty nepeceny cheesecake videorecept nepečený cheesecake oreo jednoduchý nepečený čokoládový cheesecake nepečené cheesecake top recepty cheesecake jednoduchý recept jednoduchý cheescake jednoduchý recept na cheesecake jednoduchý nepečený cheescake