Rychlá večeře

Ostatní Doba přípravy: cca 30min 30 názorů

Ostatní Doba přípravy: cca 30min 30 názorů

Suroviny 4 porce

4 plátky staršího chleba
8 trojúhelníčků měkkého sýra
8 plátků šunky
tuk na smažení
na obalení:
vajíčko
mouka
strouhanka
zelenina jako příloha

Postup přípravy receptu

 1. Plátky chleba namažeme z obou stran sýrem, poklademe šunku a obalíme v trojobale.

 2. Potom smažíme na rozpáleném oleji z obou stran.

 3. Hotový chleba rozpůlíme, a podáváme se zeleninou, nebo zeleninovým salátem.

Komentáře k receptu Rychlá večeře

 • Koubkova Koubkova

  Mně to nechutnalo .vadil.mi.ten sýr.bez něj by to možná chutnalo líp;-(

  Odpovědět

 • e.coli e.coli

  Je to skvělé, opravdu :-Q vinikající, všichni si pochutnali.:-Q:yes:<3

  Odpovědět

 • Franta Franta(neregistrovaná)

  Tak toto může být moc dobrý. Hned si to musím vyzkoušet.!!!

  Odpovědět

 • jamarela jamarela(neregistrovaná)

  nevímm, proč by se měly dělat topinky z tvrdého chleba. Já je dělám z normálního. I v topinkovači. Taky se divím, že se tady lidé tak zbytečně nasírají. Pokud neporadím, nebo se mě recept nelíbí, tak se k tomu nevyjadřuji

  Odpovědět

 • Karel Drlík Karel Drlík(neregistrovaný)

  Autora zdravím , topinky a pod.miluji.Namazat chleba sýrem při přípravě tohoto receptu svedu , bojovat ale budu se šunkou při obalování.Ta má být asi taky z obou stran , co na to řekne gravitace uvidím při pokusu.Ale těším se.

  Odpovědět

 • tejaja tejaja(moderátorka)

  daniela: Pridávala som k receptu fotku, pretože bol bez nej. Už dávno. Nie je to moja platforma takéto stravovanie, tavené syry nekupujem vôbec (predstav si, že o taviacich soliach viem dosť vzhľadom k úlohe chémie v mojom živote), ale prežila som to bez ujmy na zdraví a žijem doteraz.:-D Denne to neje nikto.
  Napriek tomu mám potrebu spotrebovávať zbytky jedál, nikdy nič nevyhodím. Sliepky na 10. poschodí v paneláku chovať nebudem, susedia by mali výhrady.:-D:-D:-D
  A teraz odporučím ja tebe : prečítaj si niečo ty o množstve jedla, ktoré sa ročne vyhodí v Čechách, celej EÚ a zdesíš sa. Pekný deň. ;-)

  Odpovědět

 • mika59 mika59

  spagetka::yes:

  Odpovědět

 • spagetka spagetka

  daniela: třeba proto, že nikdo z nás není tak bohatý, aby si mohl dovolit plýtvat zbytky, které se rozhodně využít dají. Nemluvím o plesnivých zkažených jídlech. Ano mít slepice a nadbytek starého chleba, dopřeju to i těm slepičkám. Leč ne každý má slepice. Nic špatného na topince s čímkoli nevidím, naopak, je to pochoutka. Sýry jsou také dobré a pokud někomu nechutnají, tak ať si je nedává a vybere si něco lepšího. Ona každá potravina sebezdravější, je škodlivá, pokud se jí ve vysokém množství a jenom jedna. Říká se tomu jednostranné nevyvážené stravování a i to umí udělat v těle neplechu, ať jí sebezdravěji.
  Ale vyhazovat zbytky do popelnice, pokud z nich mohu udělat chutné jídlo, tomu říkám plýtvání a umění kuchaře spočívá v tom, že využije i těch zbytků, nemusí denně nakupovat hafo čerstvých potravin, když v lednici a špajzce najde inspiraci - tomu se říká umění vařit..

  Odpovědět

 • daniela daniela(neregistrovaná)

  Věra:Nechápu, proč má někdo potřebu spotřebovávat zbytky jídel. Starý chleba raději hodím slepicím, než abych ho znehodnotila touto úpravou, ze který vychází pokrm, který tělu vůbec nic nedá. Neřeším smažení, na tom nic špatného nevidím, pokud se použije kvalitní tuk. Mnohem horší je ten tavený sýr. Přečtěte si něco o tavicích solích.

  Odpovědět

 • Věra Věra(neregistrovaná)

  Jaroslav Orlík:Podle komentáře předpokládám, že zřejmě vaříte pouze z vysoce kvalitních surovin stravu z nutričního hlediska vyváženou. Ale jinak na Vás toho moc kvalitního nebude.. Podle mě naprosto zbytečný komentář vzhledem k tomu, že Vás ten "hnus" nikdo jíst nenutí. Jinak za mě za ten nápad :yes: Jak tip na to, co jde udělat se zbylým chlebem, je to dobrý nápad. A jak moc to bude nasáklé olejem, je na nás, kteří jídlo připravujeme.

  Odpovědět

 • Jaroslav Orlík Jaroslav Orlík(neregistrovaný)

  Nevidím jediný důvod, proč bych si měl organuismus zbytečně huntovat zbytečným přísunem oleje. Je stli je toto mňamka, jak tu kdosi úíše, tak to je opravdu úpadek. Je fakt, že pod vlivem "kuchařů" jako je Hruška, Čech dneska sežere ledasco.:-((:no:

  Odpovědět

 • Anetka Anetka(neregistrovaná)

  Dnes poprvé a myslím si že né naposled... dokonalá mňamka... miláček si pochutnal snědl dva a měl co dělat :-K :yes:

  Odpovědět

 • kikina kikina(neregistrovaná)

  výborná a hodne sitá večeře palec nahoru :yes: :-)moooc mnamozní jidlo ;-)

  Odpovědět

 • KatkaDk KatkaDk(neregistrovaný)

  výýýýborný:yes: lepší ,,úpravu,, chleba sem nejedla..doporučuji;-)

  Odpovědět

 • Marta Marta(neregistrovaná)

  Neuvěřitelně výborné doporučuji všem :yes::-K

  Odpovědět

Předchozí 1 2

Tématické fráze: rychlá večeře rychlé večeře rychlá večeře recepty vecere recepty večeře recept na rychlou večeri recepty na rychlou veceri recepty rychlé večeře recepty večeře recepty na rychlé večeře recepty na večeři rychlé večeře recepty rychlá večeře recept recepty rychlá vecere rychlá studená večeře rychlé recepty na večeři recept na večeři vecere recept recept rychlá večeře top recepty rychlé večeře