Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Kuřecí ragú s mangem

Směs kuřecího masa a kořenové zeleniny doplňuje sladké, šťavnaté mango. Podáváme ji se smetanovou omáčkou a jídlu dodáme říz trochou strouhaného křenu. Vyzkoušejte tuto neobvyklou kombinaci i vy. Podle tohoto receptu to hravě zvládnete.

Recept nikdo nehodnotil, buďte první

Ohodnotit

Buďte první kdo ohodnotí recept

Chlebajez Chlebajez

Snadný

Doba přípravy 39 min Doba přípravy: 9 min Doba tepelné úpravy: 30 min

39 min (9 min příprava + 30 min tepelná úprava)

Suroviny pro 2 porce

2porce

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie3 819 kJ /
913 kcal
Bílkoviny108,39 g
Tuky34,80 g
Vláknina14,24 g
Cholesterol 319 mg
Sodík 638 mg
Sůl1,39 g
Sacharidy36,78 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Na kostičky nakrájené kuřecí maso krátce povaříme s kořením. Na oleji osmahneme na kostičky nakrájenou očištěnou zeleninu a mango. Krok 2: Na zeleninu přidáme zcezené kuřecí maso, orestujeme, posypeme hladkou moukou, necháme obalit a zalijeme vodou z vařeného masa, ze které vyjmeme koření. Krok 3: Provaříme vše cca 30 minut a na závěr přidáme smetanu s rozmíchanou mletou paprikou. Krok 4: Na talíři posypeme křenem a sýrem. Krok 5: Podáváme s rýží nebo knedlíkem.

TIP: Jak správně uvařit rýži

Zveřejněno 22. 8. 2023

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Kuřecí ragú s mangem

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/qxQr2

Další recepty

Zobrazit více

Zobrazit více

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Kuřecí ragú s mangem

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/qxQr2

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (2)

Chtěla bych se zeptat, to jídlo na talíři patří k tomuto receptu? Je to kuřecí ragú s mangem a nebo žampionové znojmo? U obou receptů je totiž na talíři stejný pokrm. Děkuji.
Děkuji.

Zajímavá kombinace. Mango jsem zatím k masu zkoušela jen v kari. :-)

Suroviny:
maso kuřecí, mango, petržel, mrkev, cibule, celer, bobkový list, koření nové koření, pepř celý, smetana, paprika sušená sladká, sýr nastrouhaný, křen strouhaný, mouka hladká, sůl, olej

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu