Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Banánová pyramida

Pro možnost hodnocení
se prosím přihlašte

30. 7. 2010 10:26

Suroviny

Postup přípravy

Poznámka autorky receptu

Tento dort - nedort byl pro dceru k narozeninám, která klasické dorty nemusí, ale miluje banány v čokoládě. Tak jsem to vyřešila tímto výtvorem.

Moje poznámka

Přidat poznámku

Nahlásit chybu v receptu

Alternativy k tomuto receptu Zobrazit více

Načíst daší

Komentáře

Lucka

12. 2. 2011 22:44

Moc krásný dort, hned jsem to také zkusila:-p Tak uvidíme zítra až ochutnáme! Řadím se mezi začátečníky, ale myslím, že jsem to zvládla i s tímto receptem! Zdobila jsem mandlemi na pláty a také vypadá krásně!:-K Děkuju za typ!

Zdenka1

30. 7. 2010 19:12

Dobrý nápad a hezké a nápadité provedení:yes:

happy.lenulka

30. 7. 2010 18:57

nádhera... banánek mezi piškotky a do čokolády - to dělám často, ale udělat z nich dort? To by mě nenapadlo... :-) Super nápad... Krásné provedení!!! :yes::-K

JanaDorazinova

30. 7. 2010 17:03

Ina (neregistrovaný/á), sodovko, klídek, doufám, že si nikdo nemyslí, že nerigistrované nechceme. NAOPAK!!! Jsme rádi za každý názor a věřím, že hanahcotton se na nás nezlobí. Má krásné recepty a zatím se okoukává. Na všechno příjde časem;-) Ino, všimla sis někdy, jak vítáme nováčky? :-O Pokud jsem u toho, a že to tedy vždycky nejde, tak je tady Bibinka a mnoho dalších, co vždy přivítají nového s otevřeným srdcem, včetně hanahcotton;-):-
Mimochodem, Hani, to je zase nádhera!:-O:yes:

Zdenka1

30. 7. 2010 16:53

Sodovko, nevidím na tom nic špatného, pokud někdo slušnou formou požádá o opravení receptu. Přece to vše bylo myšleno v dobrém, aby si stránky zachovaly úroveň, kterou mají. A myslím, že to tak bylo i přijato.
Komunikovat s neregistrovaným formou SZ nelze.

olca spickova

30. 7. 2010 15:50

Je to moc hezké!!!;-) +1:yes::yes:

Žežule

30. 7. 2010 13:37

Sodovko, děkuji za Vaše rozumná slova. Neregistrovaný neznamená nepřátelský! Já se nemusím registrovat na každém webu, kam vkročím a přesto to neznamená, že jsem méněcennější než paní Isahu...

Sodovka

30. 7. 2010 13:23

-O Hanko, velice zajímavý a krásný dortík. Banány velice často lepím mezi piškoty, ale tohle by mě nikdy nenapadlo.:yes: Je to super. Již měsíc jsem na těchto stránkách nebyla a nestačím se divit. Nechci dělat žádného soudce, ale musím se zastat neregistrovaných. Vy registrované máte přece již tolik zkušeností, že nováčkům můžete poradit formou osobního vzkazu. A aby nováčci věděli jak má napsaný recept vypadat, tak by bylo vhodné, aby zde byli napsaná nějaká pravidla (informace) pro začínající kuchařinky. Předejte se podobným nesvárům. A když někdo z registrovaných někoho chce usměrnit, tak klidně může, ale nechápu proč ten útok – zaregistruj se, něco ukaž, pak tvou kritiku beru, ale lézt jsem pomalu a říkat nám, jak se máme chovat …. Tohle jsou útoky, které se mnohým nelíbí. A neregistrovaný neznamená, že má držet pusu. Myslím že neregistrovaných na Topky chodí více. A jsou stejně důležití, jako registrovaní. Pro amíky je důležitá návštěvnost. Haničko, za tvůj krásný výtvor posílám bodík č.2. :yes: a recept si ukládám do oblíbených.:-))

hanahcotton

30. 7. 2010 13:02

To je v pohodě :-)nejedeme přece na bodíky, ale pro inspiraci;-)

isindy

30. 7. 2010 12:59

Hanko, já jsem ti v tom rozčílení zapomněla poslat bodík...:-O:-D:yes:

Věrka.

30. 7. 2010 12:32

Nač ty zbytečný slova, však komu se zde nelíbí, tak ať jde jinam. Sice nejsem přihlášená, ale fakt se mě tady ty recepty dost líbí. Každý nový poznatek je přínosem nejen mladým, ale i těm zkušenějším. Proto pečte vařte a radujte se z dobré krmi. Recept na banány mezi piškotem znám už hodně dlouho, ale takto si ho vyparádit je zase něco nového a určitě to udělá třeba dětským oslavencům velkou radost.

hanahcotton

30. 7. 2010 12:15

Já myslím, že se tu vaří i peče ;-)

Danca

30. 7. 2010 12:12

Pániiii, já myslela, že se tady vaří!!!????:-O:-(

Jana Příhodová, Zlín

30. 7. 2010 11:43

Musím se zastat neregistrované Iny, i když třeba taky dostanu "čočku", že jsem neregistrovaná a bla bla bla...Vy všichni registrovaní, ať se vám to líbí, nebo ne, všichni do jednoho rádi poučujete, vytahujete se a ztrapňujete nově příchozí. A většinou naproto kvůli ničemu, jen tak asi z principu. Tyto stránky mám velice ráda, ale jaksi se z toho stává "domovská stanice" stálic typu "isahu", paní Jany Remkové (kterou mimochodem velmi obdivuji za její kuchařská umění) a další stále se opakující jména. Tak vás všechny prosím - nechte každého žít, tohle vážně nejsou ničí soukromé internetové stránky. Poučování a machrování se sem vážně nehodí..A slušnost by se milá Isahu taky hodila, Vás taky nikdo do háje neposílá..;-)

maris

30. 7. 2010 11:28

Ino - koukám, jak jsi sebekritická - samozřejmě každý na první pohled vidí, že hádat se chceš Ty.

1 2

Přidat komentář

Přidat komentář

Moje poznámka

Každé ráno pro Vás vyberu osvědčené recepty a pošlu Vám je e-mailem. Vaše Marie

Přidejte se k více jak  100 000 odběratelů

Právě bylo uvařeno:

Další recepty

Tématické fráze: dort pyramida dort pyramidy pyramida dort tvarohová pyramida dort piramida nevyhazuj to bylinková pyramida pyramida recept dorty zlin recept pyramida piramida dort tvarohová piramida recept na pyramidu bananova dorta recepty pyramida banánová dort dorty pyramida pyramida s banánem jak udelat pyramidu pyramida-dort

Suroviny: banán, piškoty, ořechy, rum, marmeláda pikantní, poleva čokoládová, marcipánová modelovací hmota

TopRecepty.cz

Banánová pyramida

Aktuální verzi receptu a video receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/v845