Kuřecí křídla v pytli

Drůbeží maso Doba přípravy: 60 minut+marinování 13 názorů

Drůbeží maso Doba přípravy: 60 minut+marinování 13 názorů

Suroviny 4 porce

12 kuřecích křídel
4 lžíce medu
2 lžíce octa
4 lžíce sójové omáčky
4 lžíce bílého vína
1 lžíce zázvoru
6 stroužků česneku
10 lžic kuřecího vývaru
Průhledný pečící pytel

Postup přípravy receptu

 1. Křídla si umyjeme, dočistíme, vysušíme a uřízneme poslední špičatou část z křídla (můžeme udělat ten kuřecí vývar). Křídla osolíme a posypeme zázvorem, uděláme si marinádu z medu, octa, sójové omáčky, vína, rozmačkaného česneku a drůbežího vývaru,

 2. Všechno promícháme a buď necháme křídla v marinádě přes noc, nebo 3 hodiny, ale je možné marinádu rovnou vylít na křídla v pytli, hodně protřepeme, aby se marináda dostala všude a křídla obalila.

 3. Pytel z obou stran zavážeme, nahoře tak 4x propíchneme, aby unikala pára a dáme péct na 45 minut. Potom pytel nahoře prostřihneme, rozevřeme a necháme ještě 15 minut opéct do hněda, ale pozor, aby nám nevytekla šťáva, je jí dost.

Poznámka od kuchařky

Něco na marinádu jsem měla v receptu a jinak jsem si jí udělala podle sebe´a ostatní, jako pečení v pytli také a bylo to suprové! Křidýlka jsou dobrá, vděčná a rychlá klasika.

Komentáře k receptu Kuřecí křídla v pytli

 • Bibinka Bibinka(autorka receptu)

  Pajasko, to mám radost a fotku nechej, máš jí krásnou, lepší než já:yes:

  Odpovědět

 • Pajaska Pajaska

  Tak jsem dnes upekla a víno jsem přidala do pekáče k paličkám.Mělo to báječnou chuť a ta vůně....Vynikající i bez toho pytle.:yes::-p:-p Přidávám fotku Bibi,když tak ji smáznu.:-K

  Odpovědět

 • Ivana Ch Ivana Ch

  Minulý týden mě syn přivezl pečící pytle z Tesca.

  Odpovědět

 • Pajaska Pajaska

  To je v pytli,já ještě nic takto nedělala a vypadá to báječně.;-):-)):yes: Zrovna mám takto naloženy kuřecí paličky ,ale peču je normálně.Tato marináda je výborná,nedávám víno ,ocet a vývar.Tentokrát jsem použila domácí smrkový med,to jsem na to zvědavá..:yes:

  Odpovědět

 • kudlova3 kudlova3

  Bibinka,děkují a to se tam kouknu :-):-K:yes:

  Odpovědět

 • Bibinka Bibinka(autorka receptu)

  Pokusila jsem se vám ten jakoby pytel(pečící folie) vyfotit, mám jí sice déle, tak nevím, bude-li mít stejný disain, ale s určitostí vím, že jí mají v Kauflandu a různě velké! Ustřihnete si, to co potřebujete a kousek přidáte, protože oba konce musíte svázat, třeba drátkem-aby to sneslo tu teplotu! Všechno zůstává báječně šťavnaté:-p

  Odpovědět

 • kudlova3 kudlova3

  :-p:-O Výborné :yes:Já nemohu už nikde sehnat pečíci pytle, kdysi jich bylo v papírnictví a teď je nevidím. Ráda jsem v nich pekla.

  Odpovědět

 • hasic hasic

  Křídla už mám, teď akorát někde splašit ten pytel, do pytle !!:-S

  Odpovědět

 • cardanka cardanka

  Bibi:-Kukládám, zázvor super:-!neméně kuřecí křídla...jen ten pytel abych sehnala;-), 8.bodík, než zapomenu jsem raději hned dala:yes:

  Odpovědět

 • marcik marcik

  takové sáčky používám a to maso zůstává štˇavnaté;-). máš bodíka a vyzkouším i s křidýlkama:yes:

  Odpovědět

 • Daniella O. Daniella O.

  Bibinko, krasne, ale pytel nesezenu...;-(. Bodika posilam stejne, ostatni si jiste pochutnaji...:yes::yes::-p. Ted koukam , ze by to slo i v troube nebo v PH...;-)

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  jak výstižný název, Bibi!:-D:yes:

  Odpovědět

 • jirholu jirholu

  Křidýlka máme rádi. Tohle bude dobrůtka :-D:-)):yes: 1.bodík

  Odpovědět

Tématické fráze: kuřecí křídla recepty kuřecí křídla pečicí pytel kuřecí křídla na medu kuřecí křídla recept marinada na kuřeci křidla pečení v pytli jak udelat kureci kridla kuřecí křídla v pečícím sáčku marináda kuřecí křídla pečící sáčky na maso pecici folie recepty kuřecí křídla v sáčku recepty kuřecí křídla pecici pytle rychlá kuřecí křídla pytel na peceni pytliky s marinádou na pečeni masa kridla v sacku maso v pytli