Krok 1: Vidim ze recepty dostanu viac bodov, kde su len pekna fotka, bez postupu.
Dobru chut!
Zveřejněno 12. 10. 2011
Moje poznámka
Přidat poznámkuMoje poznámka
Čokoládovo jahodový sen
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/4Y97
Moje poznámka
Čokoládovo jahodový sen
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/4Y97
Nejnovější recepty
Těstoviny s masem ve smetanové sýrové omáčce
Přidáno před 16 hodinami
Pečená zelenina s cuketou
Přidáno před 16 hodinami
Těstoviny s lososem a brokolicí podle Zdeňka Pohlreicha
Přidáno před 17 hodinami
Zapečená kuřecí prsa se slaninou, sýrem a sušenými rajčaty
Přidáno před 18 hodinami
Vepřová pečeně s cuketou
Přidáno před 18 hodinami
Club Sandwich s hranolkami
Přidáno před 19 hodinami
Přečtěte si
Máte skvělý recept? Podělte se o něj!
Právě bylo uvařeno
Punčové řezy jako z cukrárny
jahodp před 11 minutami
Bublanina s jogurtem
Petik05 před 8 hodinami
Těstovinový salát s tuňákem I
Limek před 13 hodinami
Bublanina - nadýchaná - s jakýmkoli ovocem
michaelka.to před 14 hodinami
Žampionový krém
zdenek.otrusina před 15 hodinami
Míši opilý perník
Jan Nemec před 15 hodinami
Dvojitý guláš z hovězích líček a vepřové plece
Jan Nemec před 16 hodinami
Halušky se zelím a uzeným masem
Panova před 19 hodinami
Velmi šťavnatý moučník
Noumik před 20 hodinami
Vepřové s rýží z jednoho pekáčku
poirotka před 21 hodinami
Tématické fráze:
jahodovy sen,
jahodový dort jako z cukrárny,
čokoládovo-jahodový sen,
evíkovi dorty,
dort cokoladovojahodovy,
sen z listoveho testa recept,
slunce seno jahody,
cokoladovojahodovy sen,
croissant recept
Suroviny:
nutella,
jahody,
pudink
Komentáře (25)
http://www.sliceoffeist.com/2009/09/db-challenge-p...
a cesto priprava z tejto stranky
http://varecha.pravda.sk/recepty/ranajkove-croissa...
Evíku, po tolika komentářích by měla tato mňamka nejméně 20 bodů. Tak taky sama doufám, že už je nad slunce jasné, že fotka opravdu nestačí.
a přitom to vypadá tak hezky
Takhle bez popisu, ten tvůj recept nemůže nikdo udělat a myslím, že je to velká škoda
Mě by zrovna recept na tuto nádheru moc zajímal, fotka jak od profíka, ale za tvůj názor v postupu si spíš zasluhuješ palec dolů, promiň
Jinak jsem byla kdysi poučena, že dortové fotky prý do kategorie dorty patří, ale nedortové se mají dávat do zdobení.