Bílkový chlebíček s nesířeným ovocem

Suroviny

4 bílky
60 g hladké mouky
30 g fruktózy - každý dle chuti
sušené ovoce - množství dle chuti
arašídy
čokoláda
strouhaný kokos

Postup přípravy receptu

 1. Z bílků a cukru ušleháme tuhý sníh. Postupně do něj vmícháme prosátou mouku a na závěr lehce vmícháme směs oříšků a ovoce.

 2. Těsto vylijeme na vymazaný a moukou vysypaný plech a pečeme při 170°C. Upečený chlebíček po vychladnutí potřeme rozpuštěnou čokoládou na vaření a posypeme kokosem a oříšky.

Komentáře k receptu Bílkový chlebíček s nesířeným ovocem

 • mariana. mariana.(autor receptu)

  Pro AntonínZ:Jéé,děkuji za krásný komentář.Jsem opravdu potěšena.:-K

  Odpovědět

 • AntoninZ AntoninZ

  Tak tenhle chlebíček pékávala maminka před padesáti lety. Nikdy jsem na něj recept neměl a maminka ho někde zašantročila. Konečně ho mám. Děkuju a klaním se až k zemi s bodem v zubech.:-K:yes::-K

  Odpovědět

 • majda 2 majda 2

  Bílkový chlebíček je moc dobrý!:yes::-p

  Odpovědět

 • mariana. mariana.(autor receptu)

  Děkuji za upozornění,opraveno:-)

  Odpovědět

 • Bahula Bahula

  Pěkný chlebíček :yes:,v ingrediencích Ti chybí cukr.

  Odpovědět

 • zizala zizala

  Tohle bude super zdravé :yes: Jinak pro ty, kdo nemají možnost sehnat nesířené ovoce - stačí prolít vařící vodou to obyčejné ;-)

  Odpovědět

Tématické fráze: bílkový chlebíček sušený sušený bílkový chlebíček bílkový chlebíček zdravý bílkový chlebíček bílkový chlebíček zdravy sušený chlebíček bílkový chlebíček recept bílkový chlebíček z hladké mouky chlebíček z bílků křehký bílkový mandlový chlebíček bílkovy snih recepty chlebíček ze sušeného ovoce dobrý bílkový chlebíček recept fíky sníh z bílků recept fíky ušleháme sníh z bílků je zdravý bílkový chlebíček bílkový čokoládový chlebíček recepty s papayu recepty na bílkový chlebíček recept recept na bílkový chlebíček