Kuřecí se sýrovou omáčkou

Drůbeží maso Doba přípravy: 30 minut 1 názor

Drůbeží maso Doba přípravy: 30 minut 1 názor

Suroviny 3-4 porce

0,5 kg kuřecího masa
0,6 l mléka
smetana
150 g taveného sýru
bylinky

Postup přípravy receptu

  1. Maso nakrájíme na kousky, osolíme, opepříme a osmažíme na oleji, přidáme mléko a tavený sýr (který by se při zahřívání měl rozpustit).

  2. Omáčku zahustíme, dochutíme solí a pepřem a přidáme bylinky (pažitka, bazalka, provensálské koření...), jde udělat také varianta s kari nebo s mletou paprikou.

  3. Nakonec omáčku zahustíme a podáváme s těstovinami.

Komentáře k receptu Kuřecí se sýrovou omáčkou

  • jabl.ko jabl.ko

    Tohle mám moc ráda :-p:yes: Dovolila jsem si vložit foto :-8
    Do omáčky jsem přidala ještě kousek nivy, bylinky bazalka a rozmarýn. Přílohu jsem dala orestovanou a uvařenou tarhoňu. :-)

    Odpovědět

Tématické fráze: kureci se syrovou omackou kureci maso se sýrovou omačkou kuřecí kousky se sýrovou omáčkou kuřecí kapsa se sýrovou omáčkou kuřecí kousky se se sýrovou omáčkou kuřecí steak se sýrovou omáčkou kuřecí směs se sýrovou omáčkou recept kuřecí se sýrovou omáčkou kure se syrovou omackou recepty kuřecí maso se sýrovou omáčkou kureci prsa se syrovou omackou drůbeží maso se sýrovou omáčkou kuřecí s se sýrovou omáčkou recept na kuřecí se sýrovou omáčkou sýrovou omáčkou penne s kuřecím masem a sýrovou omáčkou kurecí se sýrovou omáčkou kuřecí omáčka recept kuřecí maso s sýrovou omáčkou kureci s syrovou omackou