Dort kniha k životnímu jubileu

Suroviny

Tisk fotografií na jedlý papír (nejlépe fotografiemi, které připomenou dobu od dětství až po dnešek - garantuji Vám, že slzy dojetí se oslavenci skrýt nepodaří)
ganache
dort otevřená kniha potažený Pasta Dama
desky knihy obarvená Pasta Dama
Jedlé růže z fondantu

Postup přípravy receptu

  1. Upečeme a naplníme krémy (já použila vanilkový korpus, krém mascarpone s malinami a kakaový korpus a pistáciový krém s praženými pistaciemi)

  2. Celý dort potřeme čokoládovou ganache, aby potahovací hmota pěkně držela. Dort potáhneme Pasta Dama a uděláme okraje tvrdé vazby desek a záložku.

  3. Nakonec potřeme spodní stranu potištěného jedlého papíru piping gelem, přiložíme na knihu (předtím si papír zastřihneme podle velikosti knihy) a zatížíme alespoň na 2 - 3 hodiny v lednici. Přidáme na dozdobení kytičku jedlých květů (nemusí být)

Alternativy k tomuto receptu

Komentáře k receptu Dort kniha k životnímu jubileu

Předchozí 1 2

Tématické fráze: dort otevřená kniha postup dort kniha s fotkou dort kniha dort jako kniha dort kniha postup recept na dort kniha dort kniha recept narozeninové dorty - otevřená kniha dort otevřená kniha kniha sfotografii jedleho z papíru narozeninová kniha-dort videorecept jedlý papír na dort 60. narozeniny narozeninový dort - otevřená kniha dorty otevřená kniha dort otevřená kniha recept kniha s fotografii jedleho z papíru dort k80 letum kniha ¨dort kniha jak potahnout dort knihu dort krémový kniha