Rybičková pomazánka ze sardinek

Pomazánky Doba přípravy: 15 minut 7 názorů

Pomazánky Doba přípravy: 15 minut 7 názorů

Suroviny 6 porcí

1 pomazánkové máslo (poctivé, žádné náhražky z oleje)
2 plechovky sardinek v oleji
1/2 malé cibule
1 lžička plnotučné hořčice
sůl
pepř

Postup přípravy receptu

 1. Do vyšší misky dejte pomazánkové máslo, přidejte samotné sardinky, které jste zbavili páteře, drobně nakrájenou cibulku, hořčici, sůl a pepř. Vše společně vyšlehejte a podle potřeby přilévejte olej ze sardinek.

Poznámka od kuchařky

Já si občas udělám jen z pomazánkového másla a rybiček.

http://cesnekacibulezakladmojikuchyne.blogspot.cz/...

Komentáře k receptu Rybičková pomazánka ze sardinek

 • Blanka Blanka(neregistrovaná)

  Rybičkové pomazánky také milujeme. Také vyndavám páteř, přijde mi to jako rušivý element. Rozmačkám rybičky bez oleje, přidám jarní cibulku, strouhaná vejce natvrdo a rozdělám s trochou Majolky®, nebo se zakysanou smetanou, sůl a pepř.

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  clupmi: souhlasím :-):yes:

  Odpovědět

 • Nejlepší na tom je, že je to tvárné. Dá se přidat máslo, tvaroh, lučina, ricotta, zkrátka co má člověk doma nebo na co má chuť. Já občas přisypu i uzenou papriku. Díky za hodnocení.:-K

  Odpovědět

 • Iva Gajdošíková Iva Gajdošíková(neregistrovaný)

  Výborné je dát místo pomazánkového másla tvaroh ve vaničce
  :-)

  Odpovědět

 • Michaela Medkova Michaela Medkova

  Výborná pomazánka:-p, děláme dost často;-)

  Odpovědět

 • clupmi clupmi

  Udělil jsem kladné hodnocení, protože pomazánek není nikdy dost, rybičkových zvlášť. Líbí se mi to vyndání páteře a přidávání oleje jen podle potřeby.:yes:
  http://clupmi.blog.cz

  Odpovědět

 • Dajda Dajda

  Rybičky a pomazánkové máslo (lučina, žervé nebo jiný podobný výrobek) je skvělý základ rybích pomazánek. Na tom se nedá nic zkazit! :yes: Stejnou pomazánku dělám i z uzené makrely - doporučuji vyzkoušet!

  Odpovědět

Tématické fráze: rybičkova pomazánka pomazánka ze sardinek pomazánka ze sardinek v oleji rybičková pomazánka recept rybyckova pomazanka ryby pomazánka sardinky pomazanky ze sardinek pomazánka z rybiček v oleji pomazanka z sardinek sardinky pomazánka rybickova pomazanka s pomazánkového másla rybičková pomazánka z makrely pomazanka sardinky rybičková pomazánka z tvarohu rybičková pomazánka z pomazánkového másla pomazánka rybickova rybyckova pomazánka recept pomazanka se sardinek sardinky recept ribickova pomazánka