Olejová bábovka II.

Suroviny

6 vajec
250 g cukru moučka
250 g polohrubé mouky
1/2 prášku do pečiva
0,15 l oleje
0,15 l vody
3 lžíce kakaa

Postup přípravy receptu

 1. Žloutky vymícháme s moučkovým cukrem. Po troškách přidáváme olej. Přimícháme mouku, vodu, prášek do pečiva a tuhý sníh z bílků. Těsto rozdělíme na dvě části. Do jedné přidáme kakaový prášek.

 2. Obě části těsta vlijeme do dobře vymazané a moukou vysypané bábovkové formy a pomalu pečeme. Upečenou bábovku vyklopíme a vychladlou pocukrujeme.

Komentáře k receptu Olejová bábovka II.

 • Bibinka Bibinka

  Jééé,ti medvídci jsou tak krásní a vůbec se nedivím, že dětem chutnají;-)Teda Papričko ty jedeš jako šlak, na tebe nikdo nemá, ale moc ti to přeju a makej dál, ať to neschlamstnou "cizinci":-D;-)

  Odpovědět

 • Iljusa Iljusa

  Papriko - ty jsou krásný :yes::yes: takový domácí Brumík - určitě lepší chuťově než ten kupovaný :-((

  Odpovědět

 • Paprika Paprika

  Pekla jsem tuto bábovku (jen 1/2 dávku), přidala jsem ještě trochu kokosu a dala jsem ji do formiček na medvídky. Kluci měli super sváču - jedli jí ještě teplou ... Fakt dobrá :yes::yes::yes: +;-)

  Odpovědět

Tématické fráze: olejova bábovka bábovka ze šesti vajec brumík recept olejová bábovka bez vajec domácí brumík bábovka z šesti vajec bábovka ze 6 vajec babovka z 6vajec bábovka olejová olejová bábovka ze 6 vajec olejovábábovka bábovka brumík bábovka 6 vajec babovka z 6 vajec bábovka olejová 6 vajec recept brumík olejov bábovka babovka olejová bábovka 6 vajec olejová bábovka z 6 vajec