Těstoviny s pečeným masem a zeleninou

Suroviny

300-400 g drobnějších těstovin
maso grilované, pečené, jakékoliv co zbylo třeba od oběda
1 větší cibule
2 stroužky česneku
5 žampionů
2 barevné papriky
1 jarní cibulka
1 lžíce sádla (pokud není výpek)
sůl
pepř
pažitka

Postup přípravy receptu

  1. Těstoviny uvaříme podle návodu a necháme okapat. Na sádle zpěníme cibuli nakrájenou na kousky a česnek na plátky.

  2. Přidáme nakrájené žampiony, cibulku a papriku. Ochutíme a dusíme, aby paprika byla na skus. Podle potřeby podlijeme trochou vody nebo piva.

  3. Maso, pokud má kosti, obereme a nakrájíme. Já jsem měla zbytek hovězí pečeně. Přidáme maso, promícháme a nakonec přidáme těstoviny. Společně už jen prohřejeme a posypeme pažitkou.

Poznámka od kuchařky

Pokud máte výpek, uberte sádla a už nemusíte tolik dochucovat. Výpek bývá dost výrazný. Je to rychlé a spotřebuje se maso, ke kterému už není třeba omáčku.

Komentáře k receptu Těstoviny s pečeným masem a zeleninou

Tématické fráze: těstoviny s masem těstoviny s pečeným masem zapecene testoviny s pecenym masem těstoviny se zeleninou a masem těstovinovy salát s pečeným kuřecím masem co s pecenym masem těstoviny s pečeným krůtím masem těstovinový salát s pečeným masem testoviny s pecenym kurecim masem zapečené těstoviny s pecenym kurecim masem těstoviny s masem a zeleninou co s pecenym krutim masem recepty s pecenym masem těstoviny zapečené s pečeným masem těstoviny se zeleninou a masem recept recept na těstoviny s grilovaným masem testoviny s kurecim masem a zeleninou těstoviny s maso zelenina zapecené testoviny z pecenym masem těstoviny s masem