Těstoviny bez masa .

Těstoviny Doba přípravy: cca 35 min. 3 názory

Těstoviny Doba přípravy: cca 35 min. 3 názory

Suroviny 4- 6 porcí

Těstoviny jeden balíček Penne (vrtule vše co má velký a hrubý povrch aby se udržela omáčka)
velká cibule
2 stroužky česneku
passata - drcená rajčata
olej olivový (je nejlepší extra virgin)
100 g Sýr niva (třeba i více)
houby sušené nebo čerstvé žampiony
hlíva
sůl
bazalka i sušená

Postup přípravy receptu

  1. Na pánev nalijeme olej a do něj dáme česnek, který jen roztlačíme na plocho nožem. Poté přidáme cibulku. Tu necháme zesklovatět. Česnek vyndáme a necháme pro toho, kdo jej má rád.

  2. Přidáme houby namočené a uvařené zvlášť i s trochou vývaru. Pak přilijeme pasatu a necháme svařit na asi dvě třetiny objemu.

  3. Těstoviny uvaříme na skus (al dente) a přimícháme do omáčky, přidáme bazalku, nastrouháme sýrem, ten necháme rozpustit a případně dosolíme. Podáváme jako hlavní jídlo.

Poznámka od kuchařky

Je to hami a hlavně, když chci paní ukázat,že taky jím něco jiného než maso. A se slovy no vidíš ? - to je pochvala. Se usměji pod vousy a těším se na řízeček nebo něco jiného nezdravého dobrého. Fotky přidám po neděli

Komentáře k receptu Těstoviny bez masa .

Tématické fráze: těstoviny bez masa recepty těstoviny bez masa recepty bez masa recept na testoviny bez masa špagety bez masa recept těstoviny bez masa zapečené těstoviny bez masa recepty - těstoviny bez masa těstoviny bez masa recepty omáčka na těstoviny bez masa recepty z těstovin bez masa těstoviny bez masa recept testoviny bez masa omáčka na špagety bez masa recepty na těstoviny bez masa omáčky na těstoviny bez masa těstoviny recepty bez masa bez masa testoviny recept bez masa omáčka k těstovinám bez masa