Smažené plněné tousty

Suroviny 2 porce

3 vejce
sůl
pepř
trocha smetany nebo mléka
6 ks toustového chleba
lučina
šunka
plátkový sýr
plátek másla

Postup přípravy receptu

  1. Vajíčka se smetanou nebo mlékem osolíme, opepříme a vidličkou rozšleháme. Toustový chléb potřeme lučinou, poklademe šunkou a plátky sýra, přiklopíme po dvou na sebe a pořádně obalíme ve vajíčku tak , aby se namočily i strany.

  2. Necháme chvíli, aby chleby dobře nasákly. Pak na pánvi rozpustíme plátek másla a ze všech stran, i z boků zprudka opečeme.

Komentáře k receptu Smažené plněné tousty

  • gustavo.woltmann gustavo.woltmann

    Tradiční rychlovka, není co dodat prostě plněné tousty s vajíčkem nic nezkazí. Jestli spěcháte do práce nebo naopak už se vám nechce dělat výdatná večere a nechtějí se vám umývat příbory tak toust je přesně to co hledáte.
    Gustavo Woltmann

    Odpovědět

Tématické fráze: plněné tousty smažené tousty tousty ve vajíčku smažené recepty na plněné tousty plněné tousty ve vajíčku tousty plnene lucinou smažené plněné tousty smazeny toasty top recepty obalovane tousty recepty plněné tousty smazeny plneny toust plneny smazeny toust osmazeny plneny chleba plnene toasty toasty recept tousty s lucinou tousty s vajíčkem,lučinou plněný toust ve vajicku toust plnene vajicka plněný smažený toustovy chleba