Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Rychlé recepty vám umožní užít si domácí jídlo bez několika hodin v kuchyni

Rychlé recepty vám umožní užít si domácí jídlo bez několika hodin v kuchyni

Rychlé recepty jsou v kuchyni stále populárnější, protože moderní životní styl často neumožňuje ztrácet hodiny nad sporákem. Tyto recepty jsou navrženy tak, aby byly jednoduché, efektivní a rychle připravené, aniž by byla obětována kvalita nebo chuť.

Z čeho se nejčastěji skládají rychlé recepty? 

Rychlé recepty zahrnují vše od studených večeří po vydané obědy. Základem je volit suroviny, které nevyžadují dlouhou dobu přípravy. Co se týče masa, nejčastěji se volí kuřecí nebo ryby, z příloh můžete zvolit brambory, rýži i těstoviny - vše je otázka chvilky. Rychlé recepty jsou také často z trouby, neboť vše naházíte do pekáčku a máte hotovo. 

Nejoblíbenější rychlé recepty 

Velmi rychlou večeří mohou být například různé pomazánky (rybičková, česneková atd.) či polévky (nejčastěji krémové jako brokolicová či špenátová). Oblíbeným rychlým receptem jsou těstoviny s kuřecím masem na různé způsoby, pečená zelenina (cukety, brambory, paprika) či pečené kuře. Co se týče sladkých dezertů, nejrychleji připravíte různé ovocné bublaniny, hrníčkové buchty či pochoutky z listového těsta (to můžete využít i naslano). 

Více

1 2 3 5

Další témata

Další recepty

Marie

Náhodný recept Zobrazit více

Nejnovější recepty Více