Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

20 tipů na výtečné jednohubky: Máme pro vás inspiraci na silvestrovské pohoštění
Zdroj: Toprecepty

Jednohubky jsou žádaným a oblíbeným typem pohoštění při různých rodinných akcích a přátelských setkáních. Baví nás ochutnávat efektně ozdobené pomazánky na plátcích rohlíků nebo baget. Tyto miniaturní chlebíčky nás příliš nezasytí, což je skvělé, protože máme "místo" na další.

Vybrali jsme pro vás z našeho receptáře oblíbené druhy pohoštění ve stylu jednohubek. Jedná se nejen o klasické namazané plátky rohlíků, ale i o dobroty z listového těsta nebo zdobené zeleninové řezy. Vyzkoušet můžete celou řadu pomazánek různých barev a chutí. Nezapomeňte vše krásně ozdobit zeleninou, olivami, půlkami oříšků nebo vejci.

Chystáte večírek pro přátele nebo pohoštění pro rodinnou sešlost? Pokud se nechcete pouštět to přípravy klasických chlebíčků, zkuste kanapky nebo jednohubky. Kanapky se od jednohubek liší tím, že… Podívejte se na všechny jednohubky.

1/20

1/20

Silvestr a vítání nového roku

Silvestrovské oslavy jsou časem radosti a společných chvil, s čím je spojeno nejen pití, ale i vzpomínání a chutné pokrmy. Receptů na zpříjemnění loučení se starým rokem a vítání toho nového je velké množství. Od tradičních pochoutek po originální kulinářské kreace. 

Inspirujte se:

Chlebíčky | Jednohubky | Pomazánky | Lahůdky z listového těsta | Slané pochoutky 

Komentáře

Marylka

30. 12. 2023 11:07

:-)

Přidat komentář

Přidat komentář

Další tipy a triky

Marie

Náhodný recept Zobrazit více

Nejnovější recepty Více