Amoleta cibulová Fantozzi

Bezmasá jídla Doba přípravy: 10 min 6 názorů

Bezmasá jídla Doba přípravy: 10 min 6 názorů

Suroviny 1 porce

2x vejce
2x menší cibule
lžička Podravky
dvě lžíce vody
trochu oleje na smažení

Postup přípravy receptu

 1. Vejce rozklepneme do hrnečku přídáme lžičku Podravky a dvě lžíce vody, vidličkou rozkvedláme. Připravíme si cibuli, tak že ji nakrájíme na podlouhlé větší kusy a na pánvi ji smažíme dokud nezesklovatí a nezměkne. Pozor aby nezačala hnědnout!

 2. Až je cibule hotová rovnoměrně ji na pánvi rozprostřete a nalejte na ní připravené vajíčko s podravkou aby byla všechna ponořena ve vajíčku. Snižte teplotu a smažte bez obrácení. Pokud se vám amoleta při vyndávání na talíř potrhá nevadí je i tak dobrá. Podává se s chlebem.

Poznámka od kuchařky

Dobrou chuť :-)

Komentáře k receptu Amoleta cibulová Fantozzi

 • Václav Václav(neregistrovaný)

  Dobré jídlo a jednoduchý recept. Jakube: trochu méně hysterie, když chcete něco zdravého, tak si prostě uvařte něco zdravého. Já osobně to jím bez chleba.

  Odpovědět

 • Jakub Jakub(neregistrovaný)

  ..pardon, ale toto je typicky "český" recept! Zamyslete se nad složením uvedeného a co je na tom dobrého pro tělo...především ta podravka!- vždyť to je chemikálie!

  Odpovědět

 • coko71 coko71(neregistrovaný)

  Delikatesa.:yes::yes::yes:

  Odpovědět

 • KatkaHlad KatkaHlad

  Výborné, moc jsme si pochutnali :-p

  Odpovědět

 • Bibinka Bibinka

  Jabame, pokud jsi to tak nazval sám, pak si docela veselej člověk:-)), ale někdy je dělám zrovna tak, ale spíš jako přílohu k nějakému rychlému masu, nebo uzenině.;-) Dávám ti 4.bodík:yes:
  Samozřejmně tě vítám v naší Topkové rodině a přeji ti, aby se ti u nás líbilo:yes:

  Odpovědět

 • spagetka spagetka

  ááá další severomoravák (to je ale blbý slovo :-D) do party a s prima mňamkou, tak jen houšť :yes::yes::-p;-)

  Odpovědět

Tématické fráze: amoleta amoleta z vajíček banánová amoleta cibulova omeleta recept amolety jednoduchy recept recepty na náplň do amolet náplň do amolet omeleta recept amolety dobra amoleta priprava amolet jídlo-amolety recept na amoletu z vajicek amolety s nivou amoleta z vajicka náplně do amolet prirodni amoleta fantozzi on line recept amolety amoleta s nivou