Šneky z listového těsta s chilli

Slané pečivo Doba přípravy: cca 30 min. 2 názory

Slané pečivo Doba přípravy: cca 30 min. 2 názory

Suroviny

400 g Listové těsto
rajčatový protlak
kečup
20 dkg krájeného sýru (jedno jaký)
20 dkg salámu (dle chuti)
kmín na posypání
grilovací koření
trochu chilli

Postup přípravy receptu

  1. Těsto rozválíme. Smícháme trochu protlaku s kečupem a potřeme těsto. Posypeme kmínem a grilovacím kořením a začneme pokládat salámy a sýrem.

  2. Poté těsto zabalíme do rolády a krájíme kolečka, přibližně 1 cm silná a dáváme na plech s pečícím papírem. Kolečka nahoře potřeme rozšlehaným vajíčkem a podle chuti posypeme chilli.

  3. Dáme do trouby na 200°C a pečeme dozlatova.

Komentáře k receptu Šneky z listového těsta s chilli

  • Anna Kocikova Anna Kocikova

  • cathleen cathleen(moderátorka)

    :-) stále vděčná rychlovka na slané pohoštění :yes: Kolečka (šneky) nepotírám shora, ale jen jejich boky - aby lístkovala. Moje šikovná snacha dokonce potře celou roládu hned po zarolování a teprve pak opatrně krájí a kolečka dává na plech..

    Odpovědět

Tématické fráze: slané pečivo listové šneci slané rychlovky a pohoštění šneci z listového těsta slaná rychlovka z listového těsta slaná kolečka z listového těsta šneci listového těsta slané pohoštění z listového těsta slane kolecka z listového těsta šneky z listového těsta slané recept na slané šneky z listového těsta šneky z listového těsta šneci z listového těsta slaný testo na waffle recept rychlovky k pivu sneci se susenymi rajcaty rajčatový šneci listové těsto recepty šneky z list.těsta s chilli rychlovky z listového těsta šneci s brynzou