Burizonová vánoční pochoutka

Cukroví Nepečené Doba přípravy: 15 minut 3 názory

Cukroví Nepečené Doba přípravy: 15 minut 3 názory

Suroviny 22 - 30 porcí

300 g cukru krupice
1 slazené kondenzované mléko
250 g másla
2-3 balíčky bílých burizonů
3 lžičky mleté skořice
(aroma různé chuti
rumové aroma nebo skořice

Postup přípravy receptu

 1. Z cukru připravíme karamel, do karamelu přidáme slazené kondenzované mléko, máslo, skořici, aroma dle vlastního výběru. Důkladně promícháme, aby se suroviny spojily.

 2. Nakonec smícháme burisony, ještě za tepla tvarujeme lžící kuličky (já použil čajový, plastový cedník, kuličky tím byly větší a pevnější, dělalo se mi s tím líp než se lžícemi, efekt byl taky lepší) nebo jiné tvary, necháme ztuhnout.

Komentáře k receptu Burizonová vánoční pochoutka

 • Denisa.a Denisa.a

  Já jsem ještě nechala zkaramelizovat salko mléko na půl hodiny v papiňáku a pak jsem vše vylila na plech a krájím na kostičky- efekt je stejný a není to tak pracné...Jinak je to naše nejoblíbenější cukroví :-)

  Odpovědět

 • jarka skrobakova jarka skrobakova

  vypadají moc krásně:-O:-O:yes::yes::-))

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  Jo, to jsme kdysi dělávali a bylo to skvělé!!

  Odpovědět

Tématické fráze: burizonová roláda burizonový salám burizonová roláda recept burizonová roláda ze salka burizonová hmota burizonová hmota recept salám z burizonů burizonová čokoláda burizonová buchta burizonová modelovací hmota burisonová roláda burizonovy salamek burisonová roláda recept burisonova pochoutka burizonová roláda ze ze salka burisonova pochotka vánoční burizonová roláda karamelový salám s burizony burizonková roláda karamelovo_burizonové cukrovi