Kuře na šlehačce v PH

Žádná fotografie není k dispozici
Buďte první a přidejte fotografii

Suroviny

2 lžíce oleje
brambory
kuřecí maso
sůl
mletý pepř
smetana
trocha mléka
tvrdý sýr

Postup přípravy receptu

 1. Na dno pomalého hrnce (PH) dáme olej a na něj silnější plátky syrových brambor. Osolíme, opepříme a poklademe kousky kuřecího masa. To také osolíme a opepříme, popř. okořeníme oblíbeným kořením na kuře. Zalijeme šlehačkou zředěnou trochou mléka, poklademe plátky tvrdého sýra a zapneme na High, asi na 4 hod.

Poznámka od kuchařky

Sůl používáme poměrně opatrně, při vaření v PH jí není třeba tolik, jako jindy, a navíc - i tvrdý sýr je sám o sobě dost slaný.

Komentáře k receptu Kuře na šlehačce v PH

 • cathleen cathleen(autor receptu)

  chlap - příležitostný kuchař: Děkuju, příležitostný kuchaři:-)

  Odpovědět

 • chlap - příležitostný kuchař chlap - příležitostný kuchař(neregistrovaný)

  Tomu říkám žrádýlko!!! Dnes jsem udělal již podruhé a nemůžu se toho nabažit! Fakt luxusní, vřele doporučuju, palec nahoru!!!!!! :yes:

  Odpovědět

 • maris maris

  Irrenko, dovolím si odpovědět za Cathleen - HIGH znamená vyšší teplotu - vaří se cca 4 hodiny, LOW - vaří se cca 8 hodin ;-):-)

  Odpovědět

 • Irrena Irrena

  Cathleen tento recept se mi moc zamlouvá, takže ho určitě vyzkouším:-p:-p,jelikož mám PH nový, stupně teploty nemám HIGH, ale I. nebo II.:-?HIGHznamená nižší nebo vyšší teplota ?:-?
  A dávám ti bodíka:yes:

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

Tématické fráze: pomalý hrnec kuřecí maso na šlehačce americký hrnec kuře na šlehačce s brambory kuře šlehačka kuře v bramboráku kuře se šlehačkou kuře v ph recepty kuřecí maso na šlehačce kuře s brambory na šlehačce pomalý hrnec dáma kure brambory slehacka recept kuřecí maso v ph kure brambory slehacka brambory na slehacce kureci platky na slehacce kuřecí maso ve slehacce brambory se šlehačkou kurecí na šlehacce ph hrnec