Oběd z jednoho pekáčku od Krkovičky

krkovicka.x Kuchař: krkovicka.x

Vepřové maso 6 názorů

Suroviny

4 plátky krkovice (cca 200 g jedna- naložené na grilovačku)
(0,7 litru) sklenice domácí lečové směsi
10 středních brambor
2 celé jarní cibulky
100 g tvrdého sýra (plátkový eidam 30%)
2 stroužky česneku
100 g anglické slaniny
sůl
pepř
sladká sušená paprika
1 PL sádla
Recept si zatím oblíbilo 17 kuchařů

Postup přípravy receptu

  1. Do předem sádlem vymazaných pekáčků poklademe mírně přes sebe brambory nakrájené na kolečka cca 1 cm široké, okořeníme a rovnoměrně rozestřeme polovinu lečové směsi.

  2. Přidáme naložené maso a druhou polovinu lečové směsi, posypeme nakrájenou jarní cibulkou a přikryjeme anglickou slaninou a na plátky pokrájeným česnekem.

  3. Takto přichystané pekáčky zakryjeme alobalem a dáme do vyhřáté trouby cca 220°C na 35 minut. Odstraníme alobal a 10 minut pečeme, přidáme sýr a dalších 5 minut zapékáme.

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdílelo již 1 142 kuchařů a kuchařek

Ohodnoťte recept: Oběd z jednoho pekáčku od Krkovičky

Tématické fráze: oběd z jednoho hrnce recepty z jednoho hrnce krkovice oběd v jednom hrnci bůček z božského pekáčku krkovička z jednoho hrnce obědy z jednoho hrnce rychly obed z jednoho hrnce recepty na jídla z jednoho pekáče recepty z jednoho pekáče krkovička v jednom hrnci jídlo do pekáče recepty na oběd z jednoho hrnce recepty z jednoho hrnce oběd s jednoho hrnce jídlo z jednoho pekáčku jídlo z jednoho pekáče krkovička a brambory z jednoho pekáče z jednoho pekáčku oběd pro jednoho jídla z jednoho pekáčku

Zapomněl/a jsem heslo