Kachní zahuštěná polévka

Polévky Doba přípravy: 3hodiny 0 názorů

Polévky Doba přípravy: 3hodiny 0 názorů

Suroviny 4 porce

kachní křídla
kachní drůbky
kachní krk
3 ks chleba - velké krajíce
3 ks česneku - půlměsíčky
0,5 kelímku kysané smetany
1 ks cibule
3 lžíce krupičky
7 ks nového koření
7 ks černého pepře
libeček
pažitka
kmín a sůl dle chuti

Postup přípravy receptu

  1. Kachní drůbky s krky a křídly uvaříme doměkka spolu s cibulí, česnekem, novým kořením, kmínem, libečkem, pepřem a solí. Mazitím sbíráme pěnu a tuk, aby polévka nebyla příliš mastná. Přelijeme vývar do druhého hrnce a nakrájíme do něho kostky chlebové střídky, necháme asi 5 minut povařit. Mezitím obereme maso z krku a křídel, drůbky nakrájíme.

  2. Polévku s chlebem rozmixujeme, přidáme krupičku a necháme 10 minut provařit. Poté přidáme zakysanou smetanu, opět rozmixujeme na krém, do kterého vložíme obrané maso. Posypeme pažitkou.

Komentáře k receptu Kachní zahuštěná polévka

K receptu nejsou žádné komentáře.

Tématické fráze: polévka z kachních drůbků kachní polévka kachní polévka recept kachní drůbky zahustene polevky asijská kachní polévka zahuštěná drůbeží polévka kachní drůbky recept kachni polevka se smetanou kachní polévka nejlepší recepty zahustena knedlickova polevka kureci zahustena polivka polévky zahuštěné kachní drůbky recepty kachní polévka s drupky kachni křídla na vývaru vývar z kachních drůbků zahuštena polevka kachni bila polevka polivka z kachnich drubku