Řezy s jahodami a želatinou

Suroviny 20 porcí

Těsto:
5 vajec
1 hrnek polohrubé mouky
půl hrnku oleje
1 hrnek cukru
prášek do pečiva
kakao,
Náplň:
2 tvarohy
cukr moučka
citronová šťáva
Poleva:
1 jahodový pudink práškový
2 hrnky vody
půl hrnku jahodového sirupu

Postup přípravy receptu

  1. Z bílku vyšleháme sníh, žloutky s cukrem a olejem taky vyšleháme, do toho vmícháme sníh a postupně mouku s kypřícím práškem a kakaem.

  2. Umícháme těsto, které dáme do vymazaného a vysypaného plechu. Až je korpus upečený, pomažeme ho ochuceným tvarohem (cukr moučka a šťáva z citronů).

  3. Na to poklademe jahody a přelijeme želatinou. Ta je dělaná tak, že dva hrnky vody dáme vařit, pak přidáme jahodový pudink a půl hrnku jahodového sirupu.

Komentáře k receptu Řezy s jahodami a želatinou

K receptu nejsou žádné komentáře.

Tématické fráze: jahodové řezy s tvarohem a želé řezy s jahodami jahodové řezy s želatinou řezy nejlepší recepty se želatinou buchta s jahodami a želatinou jahodové řezy se želatinou jahodové řezy s tvarohem a želatinou tvarohové řezy s želatinou tvarohove řezy s jahodami a želatinou moucnik s jahodamy a zelatinou pudinkove rezy s jahodama a zelatinou buchta s tvarohem a jahodami a zelatinou jahodové řezy s tvarohem jahodové řezy s želatinou a tvarohem jahodový řez s želatinou recept kolac s jahodami a zelatinou kakaove rezy s tvarohem a želatinou řezy se želatinou rezy s jahodama kakaove rezy s tvarohemem a zelatinou