Vepřové kousky v rumu a s oříšky

Vepřové maso Doba přípravy: 30 minut + minimálně 24 hodin na marinování masa 1 názor

Vepřové maso Doba přípravy: 30 minut + minimálně 24 hodin na marinování masa 1 názor

Suroviny 1 - 2 podle hladu strávníka

2 vepřové kotlety
50 ml olivového oleje
3 velké panáky rumu
1 větší žampion
50 g lískových oříšků
sůl
pepř
chilli
tabasco

Postup přípravy receptu

  1. Maso nakrájej na nudličky,vlož do misky,přidej nasekané lískové oříšky a rum,osol,opepři,dej trochu oleje, promíchej a ulož do lednice na 24 hodin(čím déle tím lépe).

  2. Nakrájej žampion najemno.

  3. Rozehřej pánev na kterou dej naložené kousky masa a řádně osmaž.V průběhu tepelné úpravy přidej žampion.Maso opékej 4 – 8 minut (dle velikosti nudliček).

  4. Teplé nudličky dej na talíř .Pokud má někdo rád ostřejší kuchyni,doporučuji nudličky na talíři pokapat tabascem. Podávej s americkými bramborami (udělanými na sucho - v troubě nebo v fritovacím hrnci Tefal Actifry) a nebo jen s chlebem a zapíjej dobrým pivem.

Komentáře k receptu Vepřové kousky v rumu a s oříšky

Tématické fráze: tefal actifry recepty recepty tefal actifry recepty pro tefal actifry tefal actifry kuchařka actifry recepty tefal actifry recepty na tefal actifry kuchařka tefal actifry tefal actifry-recepty vepřový oříšek tefal actifry diskuze recepty actifry tefal actifry recept vepřový oříšek recepty tefal actifry zkušenosti recepty z tefal actifry vepřové maso oříšek kucharka actifry tefal vepřové kousky kuchařka pro tefal fz700236 actifry