Koláč z listového těsta

Suroviny

listové těsto
2 vanilkové pudinky
1/2 litru mléka
jablka
1 balíček kulatých dětských piškotů
trochu rumu
cukr

Postup přípravy receptu

  1. Ze zakoupeného listového těsta vyválíme dvě placky. Jednu dáme na tukem vytřený pekáč, poklademe piškoty, pokapeme rumem, přidáme vrstvu nahrubo nastrouhaných jablk, volíme spíše kyselejší, přisladíme a zalijeme pudingem, který jsme uvařili z 1/2 litru mléka a dvou pudinkových prášků.

  2. Vše překryjeme druhou plackou, povlažíme tukem či vajíčkem a pečeme nejdřív více zprudka a potom pozvolna. Místo jablek můžeme použít i jiné ovoce či ovoce kombinovat.

  3. Studený koláč můžeme třeba potřít i citrónovou polevou.

Komentáře k receptu Koláč z listového těsta

Tématické fráze: kolac z listoveho testa koláče z listového těsta jablecny kolac z listoveho testa koláč z listového těsta s pudinkem listový koláč s pudinkem rebarborovy kolac z listoveho testa ovocný koláč z listového těsta listové těsto s pudingem koláč s listového těsta těsto na koláč jablkový koláč z listového těsta listový koláč recepty z listového těsta rychlý koláč z listového těsta listové těsto puding listové těsto koláč koláče z listového těsta a piškoty listový koláč s pudingem jablečný koláč listové těsto pudinkový koláč z listového těsta