Čokoládové košíčky plněné krémem a malinami

Papunka Kuchařka: Papunka

Moučníky , Dezerty, zákusky, poháry, Nepečené a mražené 9 názorů

Suroviny

hořká čokoláda
ovoce podle chuti
na naplnění např.:
pudink
šlehačka (krém...atd.)
Recept si zatím oblíbilo 7 kuchařů

Postup přípravy receptu

  1. Ve vodní lázni rozpustíme čokoládu (já jsem použila na dva košíčky skoro celou tabulku čokolády, když budete s čokoládou šetřit, uděláte košíčků víc :-).

  2. Rozpuštěnou čokoládou budeme plnit papírové košíčky

  3. . Vezmeme si lžičku a tou budeme čokoládu roztírat po papírovém košíčku, když je košíček celý pomazaný čokoládou, tak ho dáme na chviličku do mrazáku ztuhnout, toto opakujeme ještě 2x aby čokoláda nepopraskala.

  4. Když máme 3x vymazáno a je košíček ztuhlý, tak stáhneme opatrně papírový košíček (pracujeme rychle, aby se košíček neroztekl) a plníme tím, co máme rádi.

Poznámka

ZDROJ: ekucharka.net

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdílelo již 61 kuchařů a kuchařek

Ohodnoťte recept: Čokoládové košíčky plněné krémem a malinami

Tématické fráze: košíčky plněné čokoladovy krém do košíčků cokoladove kosicky s kremem plněné košíčky plněné košíčky nepečené plněné košíčky recept recept na plněné košíčky košíčky s pařížským krémem nepečené plněné košíčky plněné sladké košíčky ovocné košíčky s krémem čokoládové košíčky nepečené sladké plněné košíčky vánoční plněné košíčky košíčky s krémem čokoládový krém s ovocem plněné košíčky ovocem košíčky plněné pudinkovým krémem nepečené košíčky s krémém košíčky recept