Míchaná vajíčka

phamka Kuchařka: phamka

Doba přípravy: 5-10min podle přísad Pro začátečníky 27 názorů

Suroviny

5-6 vajec
sůl (nebo podravka)
máslo
Recept si zatím oblíbili 4 kuchaři

Postup přípravy receptu

 1. Rozpustíme máslo a mezitím si dáme vajíčka do sklenice, osolíme podle chuti, rozkvedláme a dáme k máslu, stále mícháme, jinak se připálí.

 2. Až budou takové žluté kousky a hlavně skoro suché, tak dáme na talíř a je to.

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdíleli již 4 kuchaři a kuchařky

Ohodnoťte recept: Míchaná vajíčka

 • phamka phamka(autorka receptu)

  aha promiň promiň vařečko tak děkuji a ještě jednou promiň

  Odpovědět

 • Green Tomato Green Tomato(neregistrovaný)

  phamko - první se Vás zastala neregistrovaná Vařečka už 1.9. v 16.39hod.

  Odpovědět

 • zizala zizala

  V tom případě se omlouvám za podezření :-8:-K

  Odpovědět

 • phamka phamka(autorka receptu)

  isahu děkuju :-K:-K
  nechci nikoho teď urazit ani poškodit ale isahu se za mne zastala jako první a když čtu vaše komentáře tak asi jako poslední:-(

  Odpovědět

 • isindy isindy

  finneta, myslím, že nevadí vajíčka, těch je tu už X a nikdo je nehanil...spíš asi vadila ta zmatená a nesrozumitelná forma receptu :-(- což je u Phamky pochopitelné, já neumím vietnamsky ani pozdravit a obdivuji ji, že zvládá tak mimořádně rozdílnou řeč od své rodné:yes:....ale to bych neviděla jako chybu Phamky, toto by měly odchytit moderátorky, které recepty kontrolují - tedy můj názor ;-)

  Odpovědět

 • isindy isindy

  phamko, máš SZ ;-)

  Odpovědět

 • phamka phamka(autorka receptu)

  já jsem jen nevěděla co říct ale vařím moc ráda nezlobte se na mne nechci si z vás dělat srandu ani blbce ale vždy když jsem tu tak vy máte velmi dobré nápady recepty a moc si rozumíte a já se snažím taky ale jinak to nejde promiňte;-(:-(

  Odpovědět

 • finneta finneta

  takže vafle do toustovače sklízí bodíčky, ale vajíčka vadí?:-((:no:

  Odpovědět

 • zizala zizala

  Já jsem to pochopila tak, že z nudy píše ty recepty. Pokud má v profilu vysokoškolské vzdělání a přitom není schopna dát dokupy smysluplnou větu, začínám mít neodbytný pocit, že si tu opět někdo tropí blázny z nás všech. I malé dítě totiž ví, že míchaná vajíčka se dělají spíš mokřejší než suchá a ne naopak, jinak se to skoro nedá jíst:-S:no:

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  vařečka (neregistrovaný/á) autorka dostala os. vzkaz. Její odpověď však byla tak rozpačitá, jako všechny její recepty, se kterými máme pak spoustu práce. Nuda se vařením většinou nezahání, vaříme pro radost i potřebu jíst a hlavně proto, že chceme přidat něco hezkého a dobrý nápad. Já proti vaječině taky nic nemám, ale rozhodně si z receptu, nad kterým jsem strávila kupu času, aby vypadal aspoň tak, jak vypadá, nic dobrého neodnesu.
  Aničko, díky za foto, už to vypadá lépe;-)

  Odpovědět

 • Green Tomato Green Tomato(neregistrovaný)

  souhlasím s Vařečkou, recept je na takové úrovni jako "špagety na grilovací způsob", už se vidím jak stříhám vařené špagety .

  Odpovědět

 • Anna Kocikova Anna Kocikova

  Do začátečníků už radila Klariska:-8
  Ale proč toto vše nebrát s humorem;-):-))

  Odpovědět

 • Svetlana Svetlana

  vařečko, nemám nic proti míchaným vajíčkům, nemám nic proti jednoduchým receptům, ale nezlob se, toto asi ne...:-S...syn má osum let a určitě by dokázal popsat postup míchanice líp...mně to taky připadá, že si dělá z nás-vás srandu...ale - upřimně, ani mi to nevadí, spíš se bavím....;-)

  Odpovědět

 • vařečka vařečka(neregistrovaná)

  Během hodiny a tolik komentářů, :-( jenom proto, že 35 letá Vietnamka si dovolila zde uveřejnit tak jednoduchý recept jako jsou míchaná vajíčka. Je zaregistrovaná, tak proč jste ji nenapsali osobní vzkaz, kterým se tak často oháníte. Proč ji někdo slušně nepoučil, že takovýto recept nech zařadí mezi recepty pro začátečníky?

  Odpovědět

 • Anna Kocikova Anna Kocikova

  Phamko,přidala jsem ti foto i s postupem:-O;-)Nebude problém zrušit,pokud budeš nespokojená:-D

  Odpovědět

Předchozí 1 2

Tématické fráze: míchaná vajíčka míchaná vajíčka recept michane vajicka recept na michana vajicka recept na míchané vajíčka recept míchaná vajíčka jak udělat míchaná vajíčka míchaný vajíčka jak se delaji michana vajicka recepty na míchané vajíčka mýchaná vajička vajíčka recepty pracovní postup míchaná vajíčka recepty na míchaná vajíčka míchaná vajíčka postup recepty z vajiček vajíčka vajíčka recept recepty vajicka recepty na vajíčka