Krůtí stehna na rozmarýnu a žampionech s brokolicí

Drůbeží maso Doba přípravy: 80 minut podle počtu stehen a jejich velikosti 20 názorů

Drůbeží maso Doba přípravy: 80 minut podle počtu stehen a jejich velikosti 20 názorů

Suroviny 8 porcí

4 krůtí stehna
čerstvý rozmarýn
100 g krůtí šunky
50 g slaniny
100 g žampionů
sůl
pepř
kmín
3 svazky jarních cibulek
100 ml bíleho vína
olivovy olej
1 bujón

Postup přípravy receptu

  1. Krůtí stehna omyjeme, osolíme, opepříme a posypeme hladkou moukou, vložíme si je na plech a orestujeme na oleji. Pak stehna vyndáme a na stejném oleji osmahneme krůtí šunku, slaninu a žampióny, cibulky.

  2. Přidáme bylinky, kmín, bílé víno, vodu a maso pak vložíme zpět a dáme péci do trouby do měkka za stálého podlévaní. Můžeme ochutit i bujónem.

  3. Když je maso již měkké, dáme si nad páru na 6 minut omytou a očištěnou brokolici. Krůtí stehna podáváme s bramborem a s brokolicí.

Komentáře k receptu Krůtí stehna na rozmarýnu a žampionech s brokolicí

Předchozí 1 2

Tématické fráze: krůtí stehno na žampionech krůtí stehna na žampionech krůtí stehna recept pečené kuře na rozmarýnu a žampionech krůtí přední stehno krůtí stehno krůtí stehna se zampiony krůtí přední stehno recepty jak peci kruti stehna kuřecí stehno na rozmarýnu krůtí maso recepty krůtí stehna pečená krůtí stehna na rozmarýnu se žampiony recept krůtí přední stehno jak dlouho péci krůtí stehna krůtí prední stehno recept krůtí stehno jak dlouho péci-recept krůtí na zelenině a žampionech krůtí maso na rozmarýnu krůtí stehna přední