Mrkvové šátečky s marmeládou

Moučníky Drobné pečivo Doba přípravy: 30 minut 5 názorů

Moučníky Drobné pečivo Doba přípravy: 30 minut 5 názorů

Suroviny 30 ks

150 g nastrouhané mrkve
300 g hladké mouky
1 prášek do pečiva
1 100% tuk
marmeláda (jakákoli, jakou kdo má rád), nesmí být ale moc řídká, aby nám nevytekla
mletý cukr na obalení

Postup přípravy receptu

  1. Na vále smícháme všechny supoviny a zpracujeme v těsto.

  2. Potom si vál pomoučíme moukou, aby se nám těsto při válení nepřilepilo. Vyválíme plát o síle 3 mm a pomocí radýlka krájíme na čtverečky 8x8cm.

  3. Do středu dáme kousek marmelády a poté všechny čtyři konce přehneme a trošku přimáčkneme, ale pozor, né moc, aby nám nevytekla marmeláda.

  4. Šátečky klademe na plech vyložený pečicím papírem a pečeme v troubě při teplotě 180°C přibližně 10 minut. Každá trouba peče jinak, tak si to raději hlídáme. Ještě teplé je obalíme v moučkovém cukru. Jsou moc dobré.

Komentáře k receptu Mrkvové šátečky s marmeládou

Tématické fráze: mrkváče s marmeládou mrkvove satečky mrkvové pečivo aby marmeláda nevytekla šátečky s marmeládou mrkvové koláčky s marmeladou aby satecky nevytekly mrkvový šáteček mrkvové cukroví s marmeládou pečivo s marmeladou aby nevytekla marmeláda mrkvové šátečky s džemem recepty mrkvové kolačky plněne marmeladou mrkvové šátečky s džemem mrkvovy šátečky mrkvove satecky peceni teplota co pridat do marmelady aby nevytekla aby marmeráda nevytekla aby marmeláda nevytekla z buchet recepty mrkvove satečky