Jednoduché tiramisu bez vajec

Moučníky Nepečené a mražené Doba přípravy: 20 minut příprava 12 názorů

Moučníky Nepečené a mražené Doba přípravy: 20 minut příprava 12 názorů

Suroviny

4 misky mascapone (250g)
2 baličky dlouhých piškotu
1 hrnek silné kávy (nebo espresa)
cukr podle chuti
amaretto podle chuti
kakao na posypaní(hořké)

Postup přípravy receptu

  1. S mascarpone, cukru a amareta uděláme krém, ale nesmí byt moc řídký, proto pozor s amaretem.

  2. Do dortové formy pokládáme dlouhé piškoty, které krátce namáčíme do kávy, když je celé dno pokryté piškoty, pomažeme piškoty tak 1 až 2cm vrstvou krému a pokračujeme, zaplníme formu a jako poslední dáme vrstvu krému.

  3. Když je forma plná (3 až 4 vrstvy) tak poslední vrstvu krému posypeme hořkým kakaem a necháme v lednici 24 hodin stát, já to nechávám i až 2 dny stát, aby se všechny chutě dobře vsákly do piškotů.

Komentáře k receptu Jednoduché tiramisu bez vajec

Tématické fráze: tiramisu z mascarpone bez vajec tiramisu recept mascarpone bez vajec tiramisu s mascarpone bez vajec nejlepší tiramisu z mascarpone bez vajec jednoduchý krém na tiramisu recept na tiramisu z mascarpone bez vajec recept tiramisu z mascarpone bez vajec tiramisu mascarpone bez vajec recepty na tiramisu z mascarpone bez vajec tiramisu s vejci recept na tiramisu mascarpone nepečený bez vajec jednoduché moučníky bez vajec jednoduché tiramisu z mascarpone jednoduche tiramisu s mascarpone mascarpone bez vajec teramisu bez vajec tiramisu mascarpone tiramisu recept s vejci tyramisu bez vajec jednoduché recepty z mascarpone