Suroviny
Nutriční hodnoty
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 8 294 kJ / 1 982 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 34,73 g |
| Tuky | 165,20 g |
| Vláknina | 11,00 g |
| Cholesterol | 512 mg |
| Sodík | 1,55 g |
| Sůl | 3,73 g |
| Sacharidy | 83,65 g |
Postup přípravy
Zveřejněno 25. 11. 2015
Moje poznámka
Přidat poznámkuMoje poznámka
Brambory na loupačku s bylinkovým nebo tvarůžkovým máslem
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/rn6L
Moje poznámka
Brambory na loupačku s bylinkovým nebo tvarůžkovým máslem
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/rn6L
Nejnovější recepty
Těstoviny s masem ve smetanové sýrové omáčce
Přidáno před 4 hodinami
Pečená zelenina s cuketou
Přidáno před 4 hodinami
Těstoviny s lososem a brokolicí podle Zdeňka Pohlreicha
Přidáno před 5 hodinami
Zapečená kuřecí prsa se slaninou, sýrem a sušenými rajčaty
Přidáno před 5 hodinami
Vepřová pečeně s cuketou
Přidáno před 6 hodinami
Club Sandwich s hranolkami
Přidáno před 6 hodinami
Články s tímto receptem
Přečtěte si
Nejnovější články
Máte skvělý recept? Podělte se o něj!
Právě bylo uvařeno
Těstovinový salát s tuňákem I
Limek před 16 minutami
Bublanina - nadýchaná - s jakýmkoli ovocem
michaelka.to před 1 hodinou
Žampionový krém
zdenek.otrusina před 2 hodinami
Míši opilý perník
Jan Nemec před 2 hodinami
Dvojitý guláš z hovězích líček a vepřové plece
Jan Nemec před 3 hodinami
Halušky se zelím a uzeným masem
Panova před 6 hodinami
Velmi šťavnatý moučník
Noumik před 7 hodinami
Vepřové s rýží z jednoho pekáčku
poirotka před 8 hodinami
Přírodní plátky na žampionech
perseus před 8 hodinami
Tématické fráze:
jak udelat brambory na loupačku,
jak udelat tvaroh k bramboram na loupacku
Suroviny:
brambory,
sůl,
máslo,
bylinky,
petrželka,
libeček,
tymián,
bazalka čerstvá,
pažitka,
sůl,
pepř čtyř barev,
máslo,
sýr tvarůžky kulaté,
sůl,
pepř
Komentáře (7)
spagetka:Neviem, koľko stoja olomoucké syrečku u vás, no tu idú po 1,5 - 2,5 €/ 5 ks. Záleží na tom, či je výrobca český alebo slovenský. A preto si dnes , namiesto segedínu, urobím zemiačiky s tvarohom+prísadami a kefírom.
mika59:vďaka za pripomenutie a uz sa teším, aj keď to bude bez "olomoučákov",
Ale zkusím podle tebe přidat tvarůžky, protože muž je měl teda vždycky rád, ale samotné. Takže vyzkouším, i když jsem se před nedávnem docela zděsila ceny za ně.....
Jinak díky za nápad