Plněný šnek z listového těsta

Lubik Kuchař: Lubik

Slané pečivo 1 názor

Suroviny

1 celozrnné listové těsto
šunkový salám
platkový sýr
cherry rajčata
mozzarella
Recept si zatím oblíbil 1 kuchař

Postup přípravy receptu

  1. Listové těsto rozválíme na pomoučeném vále. Nakrájíme na plátky, tloušťka plátků záleží od toho, jak kdo chce mít šnek vysoký a s jakým množstvím náplně. Na nakrájený plátek dáme salám a tvrdý sýr. Přeložíme a pěkně vyválíme do kulata. Takhle zpracovaný vál smotame do podoby šneka.

  2. Druhý plat uděláme stejně, akorát dáme jinou náplň. Já dal cherry rajčata a mozzarelu. Druhý plát napojíme na konec šneka a šneka zvětšíme.

  3. Třetí plat uděláme úplně stejně jako ty dva předchozí, jen změníme náplň. Tentokrát třeba jen kombinace mozzarelly a tvrdého sýru. A opět připojíme na šneka.

  4. Můžeme v podstatě kombinovat různé druhy náplní. Proto nepíšu gramáž u těhle surovin. No a nakonec dáme péct na plechu s pečícím papírem na 180 stupňů. Až bude mít šnek pěknou zlatou barvu, je upečený.

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdílelo již 5 kuchařů a kuchařek

Ohodnoťte recept: Plněný šnek z listového těsta

Tématické fráze: celozrnné listové těsto sneci s mozzarelou šneci z listového těsta celozrné listové těsto z listoveho testa sneci z mozzarelou šneci z listového těsta s mozzarelou listové těsto celozrnné sneky z listove testa recept na listové šneky sneky z listoveho testa s mozzarelou plněný listové těsto snek s mozzarelou šneky z listového těsta s mozarella listove mozzarella listovi sneci s mozzarelou šneci zlistoveho testa listove testo zpracování snek z list.testa listové těsto v plátcích příprava sneku z listoveho těsta

Zapomněl/a jsem heslo