Páreček v listovém těstíčku

Ostatní Doba přípravy: 40 minut 2 názory

Ostatní Doba přípravy: 40 minut 2 názory

Suroviny 14 ks

1 rozmrazené listové těsto
14 párečků
1 vejce na potření
sezam na posypání

Postup přípravy receptu

 1. Listové těsto rozválíme na dva obdélníky 21 cm široké, dlouhé asi 35 cm (podle velikosti párku). Rádýlkem rozkrojíme těsto na 14 pruhů, širokých 3 cm a obalíme párečky. Dáme je na pečící papír, potřeme rozšlehaným vejcem a posypeme sezamem.

 2. Máme-li široké párky, rozkrojíme je po délce do 3/4 a jednu stranu potřeme kečupem, druhou hořčicí, proložíme plátkem papriky, cibule, kyselé okurky a strany stiskneme k sobě. Obalíme širším delším pruhem těsta.

 3. Pečeme v předem vyhřáté troubě na 200°C do zlatova.

Komentáře k receptu Páreček v listovém těstíčku

 • Jaromira18 Jaromira18 (autorka receptu)

  Ten recept jsem viděla, musí být moc dobrý.

  Odpovědět

 • Dajda Dajda

  Párečky v listovém těstě tu fakt ještě nemáme, podobný recept byl naposledy (už asi posté) vložen ani ne před 12 hodinami. 8-( Ať žije nápaditost a originalita!

  Odpovědět

Tématické fráze: párečky v listovém těstě párek v listovém těstě párky v listovém těstě recept párky v listovém těstíčku párečky v listovém těstíčku párečky v listovém v těstíčku zapečené párečky v listového těsta listové těsto s parecky párečky v těstíčku párek v těstíčku parečky v listového těsta www párek v listkovem těšte cz parky v listové v testicku bavorske párečky zapecene parecky v liskovem teste zapečené párečky v listovém těstě kremrole slist. tèsto s kyselé. smetanou parecky v lystovem testicku párečkx v listového těsta parecky v listové v testicku