Páreček v listovém těstíčku

Jaromira18 Kuchařka: Jaromira18

Doba přípravy: 40 minut 14 ks Ostatní 2 názory

Suroviny

1 rozmrazené listové těsto
14 párečků
1 vejce na potření
sezam na posypání
Recept si zatím oblíbilo 5 kuchařů

Postup přípravy receptu

 1. Listové těsto rozválíme na dva obdélníky 21 cm široké, dlouhé asi 35 cm (podle velikosti párku). Rádýlkem rozkrojíme těsto na 14 pruhů, širokých 3 cm a obalíme párečky. Dáme je na pečící papír, potřeme rozšlehaným vejcem a posypeme sezamem.

 2. Máme-li široké párky, rozkrojíme je po délce do 3/4 a jednu stranu potřeme kečupem, druhou hořčicí, proložíme plátkem papriky, cibule, kyselé okurky a strany stiskneme k sobě. Obalíme širším delším pruhem těsta.

 3. Pečeme v předem vyhřáté troubě na 200°C do zlatova.

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdílelo již 164 kuchařů a kuchařek

Ohodnoťte recept: Páreček v listovém těstíčku

 • Jaromira18 Jaromira18(autor receptu)

  Ten recept jsem viděla, musí být moc dobrý.

  Odpovědět

 • Dajda Dajda

  Párečky v listovém těstě tu fakt ještě nemáme, podobný recept byl naposledy (už asi posté) vložen ani ne před 12 hodinami. 8-( Ať žije nápaditost a originalita!

  Odpovědět

Tématické fráze: párečky v listovém těstě párek v listovém těstě párky v listovém těstě recept párky v listovém těstíčku párečky v listovém těstíčku párečky v listovém v těstíčku zapečené párečky v listového těsta listové těsto s parecky párečky v těstíčku párek v těstíčku parečky v listového těsta www párek v listkovem těšte cz parky v listové v testicku bavorske párečky zapecene parecky v liskovem teste zapečené párečky v listovém těstě kremrole slist. tèsto s kyselé. smetanou parecky v lystovem testicku párečkx v listového těsta parecky v listové v testicku