Plněný ananas

Suroviny

ananas
ovoce (libovolné čerstvé, mražené nebo kompotované)

Postup přípravy receptu

 1. Dobře zralý ananas rozkrojíme na poloviny. Zralý ananas poznáme tak, že vytrhneme jeho “lístek“ a když jde dobře, tak je správně zralý. Vydlabeme jeho vnitřek a pokrájíme na kousky. Do misky pak přidáme to, co máme doma - ovoce mražené nebo kompotované, jahody, broskve, mandarinky, borůvky, apod..

  .

 2. Přimícháme 1 vanilkový cukr, pro dospělé nepokazíte nic troškou rumu. Tuto směs vrátíme zpět do ananasu a dáme vychladit. Pokud budete dělat ozdobu z jablíčka, tak ho potřete rozpuštěnou želatinou, aby se hezky lesklo a nezhnědlo.

Komentáře k receptu Plněný ananas

 • IvanaLK IvanaLK

 • destovka destovka

  Vyborny napad:yes::yes::-)

  Odpovědět

 • cathleen cathleen(moderátorka)

  :-//....všichni máme suroviny uvedené v postupu.....a stejně je ještě nejdřív vypisujeme do Surovin. Pokud se mrknu na nový recept, chci hned vědět, co si mám na něj koupit a ne abych musela množství surovin hledat někde v postupu.
  Nehledě na to, že se tvůj recept nebude dát vyhledat, když zadám suroviny. Byla by škoda, kdyby kvůli toho zapadl;-)

  Odpovědět

 • pipre pipre

  Včera manžel koupil 2 ananasy a tak mám výborný tip, co s ním udělám:yes:+3.

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

Tématické fráze: ananas recept ananas zdobení zeleniny zralý ananas ananas recepty zdobení ovoce zdobení ze zeleniny zdobený ananas zdobení ananasu mražený ananas zdobení ovoce a zeleniny ananas zdobení recepty ananas recept ananas recept na ananas jak poznáme zralý ananas plnění ovoce zdobeni ovoce a zelenina zdobení zeleniny postupy ananas a jeho priprava