Suroviny
Nutriční hodnoty
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 11 383 kJ / 2 721 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 30,00 g |
| Tuky | 157,25 g |
| Vláknina | 10,50 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodík | 152 mg |
| Sůl | 0,38 g |
| Sacharidy | 291,13 g |
Postup přípravy
Zveřejněno 21. 12. 2009
Moje poznámka
Přidat poznámkuMoje poznámka
Ořechoví nafoukanci
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/81lg
Moje poznámka
Ořechoví nafoukanci
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/81lg
Nejnovější recepty
Řecké rajčatovo-cuketové placičky s fetou a bylinkami
Přidáno před 2 hodinami
Pečené chuťovky s párky a sýrem
Přidáno před 7 hodinami
Paella s kuřecím masem a mořskými plody
Přidáno před 9 hodinami
Buchta s tvarohovou vrstvou a borůvkami
Přidáno před 9 hodinami
Salát caprese s těstovinami
Přidáno před 10 hodinami
Šunková pěna z mozzarelly
Přidáno před 14 hodinami
Přečtěte si
Nejnovější články
Máte skvělý recept? Podělte se o něj!
Právě bylo uvařeno
Pita chleby
Lenak před 4 hodinami
Segedínský guláš
nikol123.cczz před 6 hodinami
Třešňový koláč z tvarohového těsta
Alamatej před 6 hodinami
Těstovinový salát
Sydner před 9 hodinami
Rychlá bábovka šlehačková
brtna před 11 hodinami
Kuře na paprice
niccron4 před 13 hodinami
Pivovarská pochoutka
JanaPav před 16 hodinami
Lečo
moravectomasek před 17 hodinami
Zamotané koláče
AnnyWally před 17 hodinami
Zapékané brambory s uzeninou
Hanafialova 25. 6. 2026 22:17
Tématické fráze:
duté rohlíčky,
duté cukroví,
duté ořechy,
cukroví nafoukanci,
vánoční cukroví nafoukanci,
nafoukánci cukroví,
foukané rohlíčky,
duté ořechové rohlíčky,
orechove rohlicky dute,
ořechové mušle,
duté ořechy recept,
fukane rohličky,
foukané ořechové cukroví,
ořechové cukroví foukané,
ořez ořechu,
dute orechove cukrovi,
ořechové duté rohlíčky,
foukané ořechové rohlíčky,
ořechové foukané cukroví,
foukané cukroví
Suroviny:
cukr moučkový,
mouka polohrubá,
soda jedlá,
ořechy mleté,
tuk
Komentáře (12)
Prikladám foto.
Jinak jsou upe úžasné,mohli by se po upečení plnit nějakým kremem,jej to bych se vyblbla
dávám bodííík!!!
(ale som nevyhodila, pomlela som a sú z nich úle, ja sa vynájdem...